Bayern Mníchov
cz Sobota 17.05.2014, 20:00 • Olympiastadion Berlin, Berlin • DFB-Pokal

To je z mé strany dnes vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a těším se u dalších přenosů. Dobrou noc. (22:37:32)

Hráči Bayernu se pochopitelně radují, naopak fotbalisté Dortmundu ulehli na trávník a je na nich vidět velké zklamání.

Mnichovský celek, který v loňské sezoně vyhrál Bundesligu, DFB-Pokal i Ligu mistrů, tedy v této sezoně dokázal dvě vítězství obhájit, protože po prvenství v Bundeslize dnes získal i trofej pro vítěze DFB-Pokalu.

Je dobojováno. Sledovali jsme velkou bitvu o vítězství v DFB-Pokalu, kterou nakonec zvládl lépe mnichovský Bayern, který porazil Dortmund 2:0! Zápas došel až do prodloužení, kde nakonec rozhodl Arjen Robben, který se trefil ve 107. minutě. Pojistku ještě přidal těsně před koncem Thomas Müller. Nutno dodat, že Bayern byl dnes aktivnější a nebezpečnější a troufám si tvrdit, že vyhrál zcela zaslouženě. Dortmund se hlavně bránil a směrem dopředu se mu příliš nedařilo.

120+4
    Utkání se už pouze dohrává. Bayern obhájí loňské vítězství.

120+3
    Bayern právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Na dlouhou přihrávku si naběhl THOMAS MULLER, který obešel Weidenfellera a poslal míč do prázdné branky.

120+2
    Z rohu nic nebylo, protože pro centrovaný míč si skvěle došel Manuel Neuer.

120+1
    A málem bylo vyrovnáno! Po střele Reuse tečoval míč Boateng a ten skončil jen těsně nad brankou!

120
    Hraje se poslední minuta druhého prodloužení, hlavní rozhodčí ale nastavil čtyři minutky. Bude to ještě hodně zajímavé.

118
    Po ostrém zákroku se pustil Javi Martínez do Hummelse a celou strkanici musí řešit hlavní rozhodčí Meyer.

117
    Marco Reus to zkusil z dálky, ale branku Bayernu netrefil a Manuel Neuer s rozehrávkou vůbec nepospíchá.

116
    Žlutou kartu uviděl za faul Van Buyten.

115
    Arjen Robben mohl definitivně rozhodnout, protože se řítil sám na Weidenfellera, který ho ale perfektně vystál a se střelou si poradil!