Kladno – Vlašim 5:3 (kon.) | Ústí n/L – Letohrad 5:3 (kon.) | Třinec – Karviná 5:4 (kon.)
Most – Pardubice 4:3 (kon.)
HBC Most
4:3 (3:2, 1:0, 0:1)
HBC Pardubice
cz Sobota 17.05.2014, 15:00 • ANS Most • CROSSDOCK extraliga (CZ)

44:50
    Icing přichází také od Pardubic a Smékal musí znovu do branky, tohle už bude hodně složité pro Pardubice!

44:10
    Buly ve středním pásmu a hosté to zkoušejí v šesti!

41:39
    Málek a Mokříž oba hrubost za vzájemnou potyčku.

38:54
    Bruštík byl teď tak frustrovaný, že když nedoběhl míček, který skončil icingem, tak ho odpálil vzteky a dostává osobní desetiminutový trest.

37:11
    Málek teď doslova skolil Mašíka, který je vyloučen za krosček a Málek za hrubost, hra bude pokračovat 4 na 4.

34:50
    Bruštík zpoza branky viděl před brankovištěm dobře stojícího Plachého, který trefil tyč pardubické branky!

31:54
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Waber si naběhl po pravém křídle do útočného pásma a z úrovně brankové čáry od mantinelu poslal křižnou přihrávku na RADKA MAŠÍKA, který prostřelil Bréma. Asistence: Ondřej Waber.

27:28
    Černý (MST) 2 minuty pád pod nohy.

27:03
    Mašík se teď ocitl sám před prázdnou brankou, než si ale míček zpracoval, tak se Brém přesunul ke své tyči!

22:45
    Richter (MST) 2 minuty držení. Útočný faul daleko od míčku a za brankou Hradce znamená další zbytečné vyloučení mosteckého Penta.

21:26
    Most právě vstřelil branku!
    Chyba posunnul z vrcholu kruhu na Švancara, který z první poslal míček na vzdálenější tyč, kde byl RADEK PROCHÁZKA, který nadvakrát dokázal zasunout míček za záda Smékala. Asistence: Slavomír Švancar, Tomáš Chyba.

18:18
    Koudelka (MST) 2 minuty za sekání. Další zbytečný faul mosteckého obránce, který mohou Pardubičtí potrestat.

12:22
    Koudelka si teď počínal velmi netakticky před vlastní brankou, kde podrazil Kasala, který se skácel k zemi a Pardubice budou hrát přesně minutu 5 na 3.

11:22
    Domácí jdou znovu do čtyř, Hulín si přidržel na levém kruhu před Soukupem po vhazování Kubeše a půjde si odpočinout na dvě minuty.

08:20
    Kubeš (PCE) 2 minuty hákování. Domácím se naskytá první dnešní možnost početní vvýhody.

07:24
    Plachý se teď ocitl zcela osamocen na mezikruží a mohl znovu navýšit na dvě branky, ale trefil pouze Smékala do náručí!

05:58
    Přestřelka pokračuje, domácí si berou své vedení znovu zpět! Stejný signál dnes mosteckým přináší už druhou podobnou branku. Švancar vyhrál buly přesně na PETRA KOUDELKU, který od modré čáry propálil Smékala střelou pod víko, která se ještě otřela o břevno branky Pardubic. Asistence: Slavomír Švancar.

04:44
    Hosté srovnávájí stav! Nepřehledné situace před brankou Soukupa využil nejlépe PAVEL KUBEŠ, který vrací nerozhodný stav. Asistence: Petr Filip.

04:12
    Hosté využívají početní výhodu a snižují na rozdíl jediné branky! Hák se napřáhl ze středního pásma a do jeho střely vložil na brankovišti hůl RADEK MAŠÍK, který jen lehce přizvedl míček, který skončil za brankovou čarou. Asistence: Tomáš Hák, Ondřej Waber.

02:44
    Málek (MST) 2 minuty podražení, hosté si vyzkoušejí početní výhodu a mají tak možnost skorigovat stav utkání.

1:43
    Pento se ihned po buly vrhlo znovu před branku Smékala a je z toho druhá branka po 14 vteřinách! ČESTMÍR BRUŠTÍK se dostal na brankovišti k míčku, který dorazil do odkryté branky. Asistence: Petr, Čížek, Ondřej Černý.

01:29
    Krajíček vyhrál buly na VÁCLAVA RICHTERA, který se opřel do míčku a propálil Smékala. Asistence: Pavel Krajíček.

Jiří Rybář

Góly a asistencie: 2. Richter (Krajíček), 2. Bruštík (Čížek, Černý), 6. Koudelka (Švancar), 22. Procházka (Švancar, Chyba) – 5. Mašík (Hák, Waber), 5. Kubiš (Filip), 32. Mašík (Waber)

HBC Most: Brém (Papranec) – Čížek, Hulín, Koudelka, Chyba, Prokš, Málek, Faltýn – Plachý, Bruštík, Procházka – Kypet, Švancar, Černý – Kopýtko, Krajíček, Richter
    HBC Pardubice: Smékal (Stárek) – Filip, Krejčí, Vlasák, Mokříž, Kamaryt, Hák, Barva – Merta, Kubeš, Ingršt – Waber, Kasal, Mašík – Skřivánek, Hodr, Gabriel – Urbanec, Bílý

Rozhodca: Boháček, Hrazdíra