Pittsburgh – NY Rangers 1:5 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:2 (kon.)
cz Sobota 10.05.2014, 01:10 • Consol Energy Center, Pittsburgh • Play-off NHL

Pittsburgh Penguins 32 New York Rangers (03:51:22)

Tři hvězdy dnešního utkání

1. Derick Brasard (NYR) 2+1
    2. Mats Zuccarello (NYR) 0+3
    3. Martin St. Louis (NYR) 0+0

New York Rangers vítězí jednoznačně, a hlavně zaslouženě 5:1. Utkání měli celou dobu pod kontrolou, až na pár minut ze začátku druhé třetiny. Jezdci tak odvrátili první mečbol a série se stěhuje do New Yorku. Ode mě je to vše, děkuji za sledování a někdy příště na počtenou.

60:00

59:52
    Odpískána je hra vysokou holí, vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:00
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

58:39
    Fleury už je samozřejmě zpět v bráně, utkání už se pouze dohrává.

57:31
    Rangers právě vstřelili branku!
    Domácí se dostali pod tlak, puk se dostal na modrou čáru kde stál KEVIN KLEIN a ten poslal do prázdné brány pro jistotu pořádnou dělovku. Utkání je tak už rozhodnuto a hosté se zaslouženě radují. Asistence: Chris Kreider, Rick Nash

56:58
    Letang to zkoušel ihned z druhé strany, avšak ani on se neprosadil, trefil pouze zadní mantinel.

56:44
    Malkin pálil z velké blízkosti, avšak nepřesně.

56:21
    Pouliot vyhazuje obloučkem do středního pásma.

56:16
    Hosté již hrají v plném počtu, avšak Fleury stále zůstává na střídačce.

55:53
    Stepan pálil od červené čáry a trefuje tyč prázdné brány!

55:45
    Domácí kouč Bylsma si vyžádal oddechový čas, uvidíme, co vymyslí.

55:45
    Kotouč se ocitl v ochranné síti, vhazovat se bude v obranném pásmu hostů.

55:22
    Domácí hrají velmi opatrně, nechtějí inkasovat další branku.

54:24
    Fleury zůstává na střídačce a Pittsburgh tak hraje 6 na 4!

54:06
    Máme tady pořádnou bitku! Jussi Jokinen (PIT) si vyšlápl na Johna Moora (NYR), který ho předtím zákeřně sekl do kotníku. Rukavice ale dolů nešly, takže půjde spíše o menší tresty.

Jokinen – 2 minuty
    Moore – 2+2 minuty

53:02
    Domácí mají kotouč na svých holích, aktuálně rozehrávají zpoza vlastní brány.

52:16
    Gibbonsova (PIT) hokejka se objevila v Moorově obličeji, a ten je tak vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Avšak D. Moore (NYR) je také vyloučen, dvě minuty za napadení. Bude se hrát ve čtyřech.

Tomáš Hála

Góly a asistencie: 24. Malkin (Letang) – 10. Kreider (McDonagh, Stepan), 16. Brassard (Zuccarello, Pouliot), 28. Brassard (Stralman, Zuccarello), 29. McDonagh (Zuccarello, Brassard), 58. Klein (Kreider, Nash)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Letang, Martin, Maatta, Niskanen, Scuderi, Bortuzzo – Stempniak, Crosby "C", Kunitz "A" – Neal, Malkin "A", Jokinen – Vitale, Sutter, Bennett – Adams, Goc, Gibbons. Trenér D. Bylsma
    New York Rangers: Lundqvist (Talbot) – Girardi "A", McDonagh, Staal "A", Stralman, Klein, J. Moore – Kreider, Stepan, Nash – St. Louis, Richards, Hagelin – Zuccarello, Brassard, Pouliot – Dorsett, D. Moore, Boyle. Trenér: A. Vigneault

Rozhodca: Tim Peel, Chris Rooney – Scott Cherrey, Brad Kovachik