Columbus – Pittsburgh 3:4 (kon.) | Minnesota – Colorado 5:2 (kon.) | LA Kings – San Jose 4:1 (kon.)
Columbus Blue Jackets
3:4 (0:2, 0:2, 3:0)
Pittsburgh Penguins
cz Utorok 29.04.2014, 01:10 • Nationwide Arena, Columbus • Play-off NHL

52:45
    Columbus má šanci na vstřelení další branky. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Martin.

48:36
    Columbus odchází po psychické stránce. Za zbytečný faul u branky je vyloučen na dvě minuty Wisniewski.

46:23
    Situace Columbusu se opět více komplikuje. Za podražení ve středním pásmu je na dvě minuty vyloučen Dubinsky. Pittsburgh bude hrát přesilovou hru a má šanci utkání definitivně rozhodnout.

42:08
    Vitale je nakonec vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění, když v tom byl z jeho strany úmysl.

38:34
    Za držení je vyloučen na dvě minuty domácí Johansen. Přesilová hra Columbusu končí.

37:02
    Vyrovnat se s ní můžou dobře, když budou hrát přesilovou hru. Za sekání je vyloučen na dvě minuty Crosby.

31:56
    Faulujícím hráčem byl Glass, který je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Columbus.

18:28
    Columbus si zahraje přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Stempniak.

12:40
    Pittsburgh si zahraje přesilovou hru. Foligno je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 51. Ťjutin (Calvert, Johnson), 54. Anisimov (Johnson, Atkinson), 56. Foligno (Ťjutin) – 10. Malkin (Kunitz), 14. Malkin (Crosby, Niskanen), 21. Sutter, 36. Malkin (Jokinen, Niskanen)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Johnson, Ťjutin, Wisniewski, Schultz, Savard, Murray – Skille, Johansen, Jenner – Atkinson, Dubinsky, Calvert – Comeau, Anisimov, Foligno – Boll, Letestu, MacKenzie
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Martin, Letang, Bortuzzo, Scuderi, Niskanen, Maatta – Stempniak, Crosby, Kunitz – Neal, Malkin, Jokinen – Vitale, Sutter, Bennett – Adams, Goc, Glass

Rozhodca: Joannette, Pollock – Driscoll, Shewchyk

Diváci: 19 189