Maďarsko – Japonsko 5:4 (3:2 po s.n.) | Rakúsko – Slovinsko 1:3 (kon.) | J. Kórea – Ukrajina 2:8 (kon.)
Južná Kórea
2:8 (0:2, 0:3, 2:3)
Ukrajina
cz Sobota 26.04.2014, 12:30 • Goyang Ice Rink • Majstrovstvá sveta - 1. Divízia, sk. A

52:08
    Roman Blagy zbytečně sekl do korejského gólmana a nyní na dvě minuty oslabí své mužstvo.

44:24
    Teprve druhé vyloučení Ukrajiny v zápase, dvě minuty za podražení dostal Denis Petruchno.

33:01
    Končí se ukrajinská početní převaha, prvním vyloučeným hráčem z východoevropské země v dnešním utkání je Jurij Navarenko.

32:26
    Ukrajinci si zahrají třetí přesilovou hru, Oh Hjonho obdržel dvě minuty za sekání.

20:38
    Ukrajinci si zahrají v početní převaze, dvě minuty za hákování dostal Kim Sangwook.

00:47
    Český rozhodčí Jan Hribik poprvé v dnešním zápase vylučuje, dvě minuty za nedovolené bránění dostal Brock Radunske (KOR).

Václav Petrů

Góly a asistencie: 47. Hjung-Čoon (Čun-Il), 54. Radunske (Ku, Sangwook) – 3. Isajenko (Petruchno), 6. Materuchin (Šafarenko, Tymčenko), 24. Blagy (Běluchin, Padakin), 39. Petruchno (Isajenko), 39. Šafarenko (Materuchin, Navarenko), 42. Materuchin (Tymčenko, Šafarenko), 50. Torjanik (Kvitčenko), 50. Blagy (Kugut)

Južná Kórea: Park Sung-če (Hoseung Son)- Lee Don Ku, Oh Hjonho, Kim Wooyoung, Kim Donghwan, Kim Hjunsoo, Kim Yoonhwan, Čang Čun- Il- Kim Sangwook, Kim Kisung, Brock- Kim Won- Čung, Čho Min-ho, Swift- Park Woosang, Šin Sanghoon, Lee Jong-čun (C)- Ahn Hjunmin, Kim Hjung-Čoon, Lee Joung- Čun
    Ukrajina: Seliverstov (Gajdučenko)- Navarenko, Pobjednonescev, Isajenko, Petruchno, Kugut, Skrypec, Ladygin- Michnov, Běluchin, Blagy- Varlamov (C), Tymčenko, Materuchin- Nimenko, Torjanik, Kvitčenko- Zacharov, Padakin, Bondarjev

Rozhodca: Brill, Hribik- Buese, Pešek