Tampa Bay – Montreal 1:4 (kon.) | Boston – Detroit 0:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 3:2 (kon.)
St. Louis – Chicago 4:3 (po pr.)
Anaheim Ducks
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
Dallas Stars
cz Sobota 19.04.2014, 04:15 • Honda Center, Anaheim • Play-off NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou! (07:03:28)

Máte nějaké dotazy či připomínky k tomu to zápasu? Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím Twitteru!

Československá stopa

Do tohoto zápasu nenastoupil žádný český ani slovenský hráč.

Dnešní utkání sledovalo 17 426 diváků.

Třetí třetina nám přinesla dvě branky, a to na každé straně jednu. Ve 46. minutě se z gólové situace radovali domácí, kteří dokázali v oslabení vstřelil branku a zvýšit tak vedení na 3:1. O necelé čtyři minuty se radovala i druhá strana. Garbutt se dokázal prosadit v před brankovém prostoru a snížit tak na 3:2. Do konce utkání zbývalo deset minut a branku jsme již neviděli. Konečný stav tedy 3:2.

Je za námi již i třetí třetina, která byla vyrovnaná, ale nakonec zvítězil domácí celek Anaheim Ducks a ujímá se vedení v sérii 2:0 na zápasy.

60:00

59:50
    Seguin to zkusil sám, ale přestřelil. U puku domácí, kteří vyhazují kotouč do středního pásma.

59:41
    Oddechový čas pro domácí.

59:36
    Domácí vyhazují. Byl to Getzlaf, který se pokusil trefit odkrytou branku, ale minul. Zakázané uvolnění.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

59:00

58:46
    Hraje se 6/4. Dallas střílí z každé pozice.

58:33
    Oddechový čas pro hosty.

58:33
    Střela od modré, ale Andersen kryje. Dallas už zkouší všechno a střílí z každé pozice.

58:31
    Dallas to zkouší v šesti.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:55
    Cogliano perfektně vybojoval kotouč, a poté ho vyhodil až k Lehtonenovi, který musel rozehrát.

Adam Soukup

Góly a asistencie: 18. Getzlaf, 37. Perry, 46. Cogliano (Getzlaf) – 8. Chiasson (Ja.Benn, Goligoski), 50. Garbutt (Horcoff, Roussel)

Anaheim Ducks: Andersen (Hiller) – Beauchemin, Lindholm, Robidas, Allen, Lovejoy, Fowler – Perry, Getzlaf, Smith-Pelly – Palmieri, Bonino, Winnik – Silfverberg, Koivu, Cigliano – Selanne, Perreault, Maroon
    Dallas Stars: Lehtonen (Thomas) – Daley, Goligoski, Jo. Benn, Nemeth, Gončar, Rome – Ničuškin, Seguin, Ja. Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Chiasson, Fiddler, Cole – Sceviour, Horcoff, Whitney

Rozhodca: Watson, St. Pierre – Cameron, Murphy

Diváci: 17 426