Real Betis – Sevilla 0:2 (kon.) | Valencia – Elche 2:1 (kon.) | Getafe – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Espanyol – Rayo Vallecano 2:2 (kon.)
Real Betis
0:2 (0:1)
FC Sevilla
Nedeľa 13.04.2014, 12:00Španielska LaLiga

Je koniec. Betis síce v druhom polčase sympaticky bojoval, ale nakoniec to na vyrovnanie aj kvôli oslabeniu nestačilo. Za Sevillu pridal druhý gól Kevin Gameiro v 82.minúte a tak v mestskom derby zvíťazila FC Sevilla 0:2. (14:03:26)

90+4
    Ten ale zastavil múr Seville a je dobojované.

90+3
    Pred koncom má Betis ešte jeden voľný kop.

90+2
    Beto si pripisuje istý zákrok po strele Rubena Castra doprostred brány.

90+1
    Po prihrávke vystrelil nebezpečne z hranice šestnástky Reyes, ale jeho pokus tesne minul pravú tyč brány Betisu.

90
    Rozhodca Carballo nadstavuje 3 minúty.

89
    Betis bol pri svojej útočnej snahe zastavený, zápas sa blíži do svojho finále.

87
    Hosťujúci Gameiro bol prichytený v ofsajdovom postavení.

86
    Ale Nonov center nebol vôbec podarený a defenzíva Seville nemala najmenší problém odvrátiť loptu.

85
    Vitolo podrazil domáceho hráča a Sevilla bude čeliť voľnému kopu Betisu.

84
    Skúsenejšia FC Sevilla bez problémov kombinuje a nikam sa neponáhľa. Betis už stratil chuť niečo v tomto zápase zmeniť.

82
    Sevilla dala gól!
    A už je zrejme rozhodnuté! Krásnu kombináciu Seville zakončil strelou zvnútra šestnástky KEVIN GAMIERO a Adán nemal nárok.

81
    Carrico odvrátil nepríjemný voľný kop domáceho Betisu.

80
    FC Sevilla už postupne viac a viac preberá iniciatívu a domáci zrejme strácajú aj kvôli vylúčeniu dych.