NY Islanders – Washington 3:4 (0:1 po s.n.) | Toronto – Winnipeg 2:4 (kon.) | NY Rangers – Ottawa 2:3 (kon.)
Carolina – NJ Devils 1:3 (kon.) | Montreal – Detroit 5:3 (kon.) | Tampa Bay – Dallas 2:5 (kon.)
Montreal – Detroit 5:3 (kon.) | Minnesota – Pittsburgh 4:0 (kon.) | Vancouver – LA Kings 2:1 (kon.)
San Jose – Nashville 0:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 4:2 (kon.) | Florida – Dallas 3:2 (kon.)
San Jose Sharks
0:3 (0:0, 3:0, 0:0)
Nashville Predators
cz Nedeľa 06.04.2014, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

56:04
    Vyloučeni hráči – hostující Hornqvist dvě minuty podražení, domácí Thornton dvě minuty hrubost.

34:13
    Vyloučen domácí Browm na dvě minuty za nedovolené bránění autora třetí branky hostů.

26:31
    Nick Spaling vyloučen na dvě minuty za hákování.

20:08
    Vyloučen hostující Calle Jarnksok na dvě minuty za krosček.

Jan Prošek

Góly a asistencie: 24. Hornqvist (Cullen, Wilson), 29. Hornqvist (Spaling, Jarnkrok), 34. Josi (Weber)

San Jose Sharks: Niemi (Stalock) – Demers, Vlasic, Boyle, Irwin, Braun, Stuart – Burns, Thornton, Pavelski – Wingels, Couture, Marleau – Havlát, Sheppard, Nieto – Kennedy, Desjardins, Brown
    Nashville Predators: Hutton (Rinne) – Weber, Josi, Bartley, Del Zotto, Elis, Ekholm – Hornqvist, Fisher, Cullen – Smith, Jarnkrok, Bourque – Stalberg, Wilson, Van Guilder – Nystrom, Sissons, Clune

Rozhodca: Rehman, Walsh – MacPherson, Wheler