HC Slovan – Trenčín 6:5 (2:1 po s.n.) | Košice – B. Bystrica 1:8 (kon.)
po s.n. (2:1)
HC Slovan Bratislava
6:5 (1:1, 2:2, 2:2 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Streda 02.04.2014, 14:00 • Zimný štadión Ondreja Nepelu • Hokejová extraliga juniorov play-off

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.
    Gól strelil MICHAL ŠALKA.

Dáva gól a Slovan víťazí!

Dáva gól, je vyrovnané a dráma pokračuje! 1:1

Premieňa svoj nájazd! 1:0

59:57
    Slovan Bratislava dal gól!
    Je vyrovnané! Tri sekundy pred koncom riadneho hracieho času napriahol hneď po buly PATRIK LUŽA a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste! Asistencie: Tomáš Môcik, Oliver Mikšík.

58:52
    Lukáčik páli z pravého kruhu, opäť lapačka Kuteja!

58:28
    Domáci hrajú power play bez brankára!!!

55:16
    Marek Ryzák odchádza na trestnú lavicu za držanie.

55:05
    Obrovská šanca Lukáčika, ale ten netriafa bránu spomedzi kruhov!

48:43
    Tomáš Môcik inkasuje dvojminútový trest za podrazenie.

48:01
    Veľký tlak domácich, niekoľko streleckých pokusov a ten, myslím, že tretí bol úspešný! FILIP MLYNČÁR prekonal už ležiaceho Kuteja. Asistencie: Vladimír Lukáčik, Patrik Danišovský.

44:40
    Trenčín dal gól!
    Neuveriteľné, Dukla strieľa ďalší gól v tom istom oslabení! Hostia sa dostali do prečíslenia 2 na 1 a po prihrávke od Jána Pardavého sa presadil PATRIK STANTIEN! Asistencia: Ján Pardavý.

43:42
    DOMINIK NOVÁK sa dostal do samostatného úniku počas vlastného oslabenia, oklamal pohybom brankára a posiela hostí do vedenia! Bez asistencie.

43:11
    Hlinka po druhýkrát po sebe odchádza na trestnú lavicu – sekanie.

43:05
    Patrik Bačik triafa z ľavého kruhu konštrukciu Kutejovej brány!

40:50
    Šanca pre Slovan ísť opäť do vedenia. Michal Hlinka inkasuje dvojminútový trest za podrazenie.

38:13
    Presilovku si zahrajú aj domáci hokejisti. Michal Hlinka si odsedí dve minúty za bránenie v hre.

36:11
    Opäť je vyrovnané! Trenčín využíva svoju ďalšiu presilovú hru, keď sa po dorážke z ľavej strany presadil PATRIK KOYŠ! Asistencie: Denis Hudec, Peter Čerešňák.

35:15
    Obrovská šanca Dukly na vyrovnanie. Matúš Trenčan inkasuje 2 minúty za držanie.

34:40
    Vladimír Lukáčik oslabuje svoje mužstvo. 2 minúty – držanie.

27:02
    Dávid Minárik sa najskôr dostal do dobrej šance, ako náhle ju však nevyužil, trošku v ňom vzplanuli nervy a zbytočne krosčekoval svojho protihráča.

24:48
    Dukla využíva presilovú hru a strieľa kontaktný gól. Šťastným strelcom je DOMINIK BRIESTENSKÝ, keď sa presadil z ľavej strany forhendovou strelou! Asistencie: Matúš Holenda, Jozef Švec.

23:14
    Slovan vedie už o dva góly! Po chybe Kuteja sa presadil PATRICK BRODEK! Asistencie: Vladimír Lukáčik, Marco Halama.

22:48
    Obrovská šanca Dukly, Šabík si obhodil obrancu, ale puk nedopravil za bránkovu čiaru.

21:48
    Krásna akcia domáceho mužstva po osi Petráš, Luža a ANDREJ BEDNARIĆ už nemal problém zasunúť puk do odkrytej trenčianskej brány. Asistencie: Samuel Petráš, Patrik Luža.

16:49
    Domáci ešte v prvej tretine vyrovnávajú priebežný stav stretnutia! JOZEF TIBENSKÝ napriahol spomedzi kruhov a Kutej bol bez šance na úspech. Asistencia: Samuel Petráš.

10:05
    Denis Hudec si pôjde na dve minúty oddýchnuť za nebezpečenú hru so zdvihnutou hokejkou.

09:47
    Denis Hudec páli spomedzi kruhov, ale triafa len Barošovu výstroj.

06:46
    Dukla využíva presilovú hru a ide do vedenia! DENIS HUDEC sa s pukom nemaznal a z prvej ho poslal za Barošov chrbát! Asistencie: Marek Ryzák, Patrik Koyš

05:41
    Prvú presilovku si zahrá Dukla. Tomáš Môcik inkasuje dvojminútový trest za hákovanie.

Jakub Bartko

Janka Danková

Góly a asistencie: 17. Tibenský (Petráš), 22. Bednarič (Luža, Petráš), 24. Brodek (Lukáčik, Halama), 49. Mlynčár (Lukáčik, Danišovský), 60. Luža (Môcik, Mikšík), rozh. náj. Šalka – 7. Hudec (Ryzák, Koyš), 25. Briestenský (Holenda, Švec), 37. Koyš (Hudec, Čerešňák), 44. Dominik Novák, 45. Stantien (Pardavý)

HC Slovan Bratislava: Baroš – Bačik, Valjent, Luža, Maier, Rusina, Bílik, Gula, Lukáčik – Šalka, Mlynčár, Danišovský – Petráš, B. Novák, Bednarič – Trenčan, Mikšík, Môcik – Brodek, Halama, Tibenský
    HK DUKLA Trenčín: Kutej – Čerešňák, Ryzák, Matejka, Holenda, Petre, Plško, Palovič, Hrehuš – Hudec, Hlinka, Koyš – D. Novák, Švec, Briestenský – Blaško, Pardavý, Stantien – Minárik, Šabík, Gális

Rozhodca: Jonák – Tvrdoň, Výleta