Getafe – Villarreal 0:1 (kon.) | Sociedad – Valladolid 1:0 (kon.) | Almería – Valencia 2:2 (kon.)
Levante – Real Betis 1:3 (kon.)
UD Almería
2:2 (0:2)
Valencia CF
Štvrtok 27.03.2014, 22:00Španielska LaLiga

Almeria dokázala otočiť duel na remízu po zmene strán a to v priebehu dvoch minút. Valencia tak prišla o šancu reagovať takisto tromi bodmi na výhry Sociedadu a Villarrealu, nedokázala bodovať naplno, aj keď sa vedenia ujala po pár sekundách zápasu. Neraz mala dokonca namále proti dobrým akciám Almerie a kým prvý polčas patril Netopierom, ten druhý domácim. Remíza je zaslúžená. Dnes je to odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (23:47:55)

90+2
    Na ihrisku sa iskrí, lopta je však ďaleko od brankárov, už to vyzerá na deľbu bodov.

90+1
    Rozhodca ešte nadstavuje 2 minúty.

90
    Valencia je aktívnejšia, nepúšťa súpera už takmer do ničoho a túži po troch bodoch viac.

89
    Verza videl za faul žltú kartu.

88
    Obocm celkom dochádzajú sily zrejme značne, napriek tomu to v únikoch smerom dopredu stále vyzerá nádejne.

87
    Alcacer vsadil a razanciu pri šanci a svojej strele, namieril to ale vysoko nad a Esteban tak nemusel zasahovať.

86
    Parejo vypálil tvrdú bombu do stredu brány, Esteban mal čo robiť, aby loptu skrotil a neinkasoval.

83
    Nasledoval vinou toho priamy kop, ale center bol pridlhý, čo Guaita využil a loptu vyboxoval preč.

82
    Pereira videl za ruku žltú kartu.

81
    Ešte stále je o čo hrať, nie je rozhodnuté a tri body chcú oba tímy. Do konca duelu ostáva ešte 10 minút.

80
    Naďalej sa hrá otvrene, Suso z druhej vlny dobiehal na odrazenú loptu, ktorú však namieril vysoko nad.

79
    Aj Netopiere siahli k poslednej zmene, na ihrisko sa dostal Jonas namiesto Fuega.

78
    Na trávnik prišiel aj Tebar, keď vymenil Coronu.

77
    Almeria strieda, do hry príde Helder Barbosa namiesto Soriana.

75
    Fede prudký center do ohňa myslel dobre, no Esteban dával pozor a pohotovo šancu chytá.

74
    Netopiere zahrávali rohový kop, Vezo hlavičkoval po odraze z druhej vlny, no Esteban pohodlne loptu zachytil.

73
    Valencia potrebuje šetriť sily aj na Európsku ligu, o týždeň cestuje do Švajčiarska, kde si zmeria sily s Baselom. Remíza a vyčerpanie síl po zbytočnom vyrovnaní jej nehrá do karát.
    Góly: 54. Diaz, 55. Miguel Ángel Corona – 1. Keita, 35. Vargas

Karty:   11. Corona (ALM), 26. Vidal (ALM), 38. Trujillo (ALM), 56. Diaz (ALM), 89. Verza (ALM) – 65. Fuego (VCF), 82. Pereira (VCF)

UD Almería: Esteban – Rafita, Mane, Trujillo, Torsiglieri, Verza, Corona (K), Soriano, Vidal, Suso, Diaz.
    Valencia CF: Guaita – Pereira, Ruben Vezo, Mathieu (K), Bernt, Keita, Feghouli, Fuego, Parejo, Paco Alcacer, Vargas.

Rozhodca: Teixeira – Lamsfús, García – Fuente