Getafe – Villarreal 0:1 (kon.) | Sociedad – Valladolid 1:0 (kon.) | Almería – Valencia 2:2 (kon.)
Levante – Real Betis 1:3 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:1)
Villarreal CF
Štvrtok 27.03.2014, 20:00Španielska LaLiga

Je dobojované! Getafe sa síce v druhom polčase snažilo, ale vyrovnať sa mu nepodarilo a tak v tomto zápase víťazia hostia gólom Perbeta už v 5.minúte. Žltá ponorka predviedla dobrú defenzívu a udržala sa na mieste, ktoré im zaručuje postup do EL. (21:53:25)

90+3
    Perbet šetrí cenné sekundy pri rohovej zástavke.

90+2
    Lopézov volej z uhlu nebol úspešný, Asenjo odkopáva.

90+1
    Perbet už pokračuje v hre.

90+1
    Hostia držia loptu a nepúšťajú Getafe do tlaku.

90
    Rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Asenjo dokázal center Pedra Leóna vyboxovať do bezpečia.

89
    Po strele Escudera získavajú domáci rohový kop.

89
    Madridský klub sa pripravuje na záverečný tlak.

88
    Colunga skosil Perbeta a ten bude potrebovať ošetrenie za postrannou čiarou.

87
    Teraz si Lafita opäť pýtal penaltu, Costa údajne zahral rukou vo vlastnej šestnástke.

87
    Zastavilo ich ofsajdové postavenie Perbeta.

86
    Center Pedra Leóna hostia ubránili a navyše sami môžu ísť do brejku.

85
    Domáci budú zahrávať rohový kop.

85
    Z tejto šance nič nevzniklo. Po rozohrávke nakrátko sa k lopte dostal hráč Getafe.