D. Moskva – Jaroslavľ 1:0 (po pr.) | Doneck – Riga 1:2 (kon.)
Dynamo Moskva
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0, 1:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Štvrtok 13.03.2014, 16:30Play-off KHL

Hokejisti Dinama Moskva sa po vydrenom víťazstve, o ktorom rozhodol v 84. minúte Konstantin Volkov, dostávajú do vedenia 3:2 na zápasy. Ďalší zápas tejto vyrovnanej série je na programe v sobotu. To je od nás pre dnes všetko, ďakujem za pozornosť a želám Vám príjemný zvyšok večera. (20:17:15)

83:11
    Dinamo Moskva dalo gól!
    Babenko nahral KONSTANTINOVI VOLKOVOVI, ktorý presnou ranou medzi lapačku a betón Sanforda vstrelil možno kľúčový gól celej série. Asistencie: Jurij Babenko, Denis Kokarev.

83:01
    Zakázané uvoľnenie hostí.

82:36
    Hosťom sa nepodarilo založiť rýchly protiútok, dopredu môžu ísť znova domáci hráči.

82:00
    Karpov vyviezol puk zo obranného pásma až do útoku, kde sa momentálne nachádza.

81:20
    Zakazané uvoľnenie domácich.

81:08
    Viacero nedorozumení a bitiek hneď v úvode druhého predĺženia, Jalasvaara (DMS) a Redlihs (JAR) sú vylúčení.

80:01
    Začalo sa druhé predĺženie.

Ani v prvom predĺžení sa o víťazovi nerozhodlo, bude sa pokračovať v predĺžení druhom.

80:00
    Prvé predĺženie skončilo.

78:55
    Hostia si dokázali dlhšie udržať útočné pásme, ale ku strele sa nedostali.

78:16
    Chyba v rozohrávke hostí, zakázané uvoľnenie.

77:40
    Hra sa viac menej ukľudnila, sledujeme pokojnejšiu časť hry.

76:40
    Puk v strednom pásme, oba tímy striedajú.

75:27
    Zakázané uvoľnenie domácich.

74:13
    Domáci opäť pred Sanfordom, konkrétne prvá formácia mu robí najväčšie problémy. Za nami takmer 75 minút, stále sme nevideli gól.