B. Bystrica – HC Slovan 1:0 (kon.) | Košice – Trenčín 2:3 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
HC SLOVAN Bratislava
Štvrtok 13.03.2014, 17:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Hokejová extraliga juniorov play-off

57:12
    Banská Bystrica dala gól!
    Huňa s Kovalíkom sa dostali do prečíslenia dvoch proti jednému. Kovalík na seba dobre stiahol obrancu a prihral na úplne voľného JOZEFA HUŇU, ktorý zakončoval do odkrytej brány. Asistencie: Matej Kovalík.

55:50
    Po súboji s Róthom v rohu klziska zostal na ľade ležať jeden z hráčov Slovana, ktorý odchádza hneď do šatne. Vylučovať sa nebude.

49:21
    Vylúčenie Slovana za príliš veľa hráčov na ľade.

42:47
    Gašpar – osobný trest za nešportové správanie sa.

42:47
    Maier – menší trest za hrubosť.

42:00
    Vylúčenie na oboch stranách. Bačik – dve minúty za hrubosť. Róth – takisto dve minúty za hrubosť.

41:01
    Petráš – 2 minúty za nedovolené bránenie v hre.

39:02
    Po strele Gulu z modrej čiary zvonila za Sabolom horná žŕdka.

38:05
    Po chybe Tarabíka sa mohol do šance dostať hráč Slovana, ale Sabol sa rýchlo natiahol za pukom a prikryl ho v lapačke.

36:10
    Novák – menší trest za seknutie, z domácich Kovalík – menší trest za seknutie.

31:50
    Tibenský sa po chybe v strednom pásme dostával do šance, ale dobre ho do rohu vytlačil Jakub Predajniansky.

29:35
    Opäť vylúčenia na obidvoch stranách. Petráš a Macko dostávajú osobný trest za nešportové správanie sa.

29:00
    Vylúčenie na strane hostí – Novák dostáva 2 minúty za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou.

23:16
    Hostia budú hrať presilovú hru štyria na troch. Z domácich vylúčený Kovalík – 2 + 10 za napadnutie hlavy a krku.

21:37
    Vylúčenie na obidvoch stranách. Z hostí Petráš za hrubosť, z domácich Róth takisto za hrubosť. Hrať sa bude v pomere štyri na štyrooch

18:26
    Sabol teraz bez hokejky, obetavo mu dal Mikuš tú svoju. Hostia ale ani túto výhodu nevyužívajú, keďže strela Petráša trafila bystrického brankára priamo do hrude.

14:00
    Dolník sa ocitol v šanci, úplne sám pred Barošom, ale v zakončení bol faulovaný. Maier dostáva dve minúty za hákovanie.