Villarreal – Real Betis 1:1 (kon.) | Atlético Madrid – Real Madrid 2:2 (kon.) | Sevilla – Sociedad 1:0 (kon.)
Barcelona – Almería 4:1 (kon.) | Rayo Vallecano – Valencia 1:0 (kon.)
FC Barcelona
4:1 (2:1)
UD Almería
Nedeľa 02.03.2014, 21:00 • Camp Nou, Barcelona • Španielska LaLiga

To je už odo mňa všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa. (22:52:55)

Je dobojované! Barcelona o svojom víťazstve rozhodla prakticky už v prvom polčase, keď viedla 2:0. Almería však rýchlo znížila a potom dlhé desiatky minút odolávala tlaku Blaugranas. Dôležitý tretí gól pridal v 84.minúte Puyol a v 89.minúte ešte prikrášlil domáce víťazstvo Xavi. Po tomto víťazstve Barcelona zníži stratu na prvý Real len na jeden bod.

90+3
    V závere je to už doslova exhibícia domácich.

90+3
    Iniesta vyslal nepríjemný projektyl, Esteban sa blysol krásnym zákrokom.

90+2
    Striedajúci Tello zlyhal v koncovke, jeho pokus minul ľavú tyč Estebanovej brány.

90+1
    Pedro osviežil hru Barcelony, jeho strela bola zblokovaná.

90+1
    Rozhodca pridáva 3 minúty.

90
    Prebieha posledná minúta riadnej hracej doby, Barcelona kombinuje v strede ihriska.

89
    Barcelona dala gól!
    Domáci pridávajú po pekne kombinácii tretí gól. Pedro prihral zo strany na Iniestu, ten prenechal XAVIMU HERNANDEZOVI, ktorý strelou zo stredu hranice šestnástky prekonal Estebana.

88
    Xavi rozohral rohový kop tradične nakrátko.

88
    Katalánci teda využili všetky tri striedania.

88
    Striedanie v tíme FC Barcelona: z ihriska odchádza Neymar, prichádza Cristian Tello.

87
    Strelu Messiho zrazila obrana na rohový kop.

86
    Loptu si pripravuje Messi.

86
    Messi bol pri svojom postupe stredom ihriska zastavený Tebarom, Ten dostáva žltú kartu.

84
    Po rohovom kope v šestnástke naskočil netradične Messi a trafil brvno. Lopta sa odrazila na nohu CARLESA PUYOLA a ten bez problémov pridal tretí gól Blaugrana. Vyzerá to tak, že je rozhodnuté.

83
    Po rohu nepresne zakončil Lionel Messi, nasleduje ďalší roh Barcelony.

82
    Xavi pekne prihral na Pedra, ktorý nepríjemne zakončil. Esteban s námahou vyrazil na rohový kop.