Cagliari – Udinese 3:0 (kon.) | Hellas Verona – Bologna 0:0 (kon.) | CFC Janov – Catania 2:0 (kon.)
Bergamo – Chievo 2:1 (kon.) | Sassuolo – Parma 0:1 (kon.) | Turín – Sampdoria 0:2 (kon.)
Livorno – Neapol 1:1 (kon.) | AC Miláno – Juventus 0:2 (kon.) | Fiorentina – Lazio 0:1 (kon.)
U.S. Sassuolo Calcio
0:1 (0:1)
FC Parma
cz Nedeľa 02.03.2014, 15:00 • Stadio Città del Tricolore, Reggio Emilia • Talianska Seria A

Máme za sebou dnešní zápas. Ten vyhrávají hosté. Jediná branka padla ve 2. minutě. Domácí dnes nebyli horším týmem a určitě by si remízu zasloužili, ale to je sport. Přeji Vám příjemný zbytek dne. (16:57:02)

90+5
    Hosté jsou u míče, nejspíše se v dnešním zápase již nic nestane!

90+4
    Schelotto se dostal ve vápně k míči a vystřelil. Jeho střelu na poslední chvíli zblokoval jeden z obránců.

90+3
    Hráči Sassuola opět u míče.

90+2
    Hosté jsou nyní u míče a sbírají velmi cenné vteřinky.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil čtyři minuty nad rámec.

89
    Domácí jsou u míče. Závěrečný tlak může začít.

86
    Máme přes sebou posledních zhruba pět minut. Domácí jsou u míče a myslím si, že teď vrhnou vše do útoku. Nic jiného jim totiž nezbývá.

84
    I Pegolo se nyní zaskvěl. Zlikvidoval dvě šance domácích. Závěr zápasu bude ještě velmi zajímavý.

83
    Další tvrdý zákrok na hřišti. Hlavní rozhodčí teď ale kartu nechává v kapsičce.

82
    Gazzola vyfasoval za svůj taktický faul žlutou kartu.

81
    Floro Flores nevěří svým očím. Jeho skvělou střelu totiž vyrazil ještě lepším zákrokem Mirante. Ten dnes předvádí fantastický výkon.

80
    Lucarelli se provinil ve vápně útočným faulem, a tak jsou u míče hráči Sassuola.

79
    Na trenéru domácích Malesanimu jde vidět, že je naštvaný. Domácí se totiž místo závěrečného tlaku musejí bránit.

77
    No začíná nám to na hřišti jiskřit. Doufejme, že se hra nepromění v jatka.

77
    Amauri teď Cannavara také praštil do obličeje. Teď se ale žádná karta neuděluje, protože podle hlavního rozhodčího to bylo nechtěné.

75
    Hosté z Parmy jsou na útočné polovině a zde kombinují.

73
    Tak to je veliká komplikace pro domácí tým. Ten má zhruba patnáct minut na vyrovnaní a hraje v početním oslabení.

72
    Berardi teď úplně zbytečně praštil rukou Molinara do obličeje a uviděl zhruba po třiceti sekundách na hřišti červenou kartu!