Senica – Zlaté Moravce 2:1 (kon.) | Trnava – Nitra 0:0 (kon.) | Trenčín – Žilina 2:1 (kon.)
Slovan Bratislava – B. Bystrica 2:0 (kon.) | Dunajská Streda – Košice 0:0 (kon.) | Myjava – Ružomberok 0:3 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:0 (1:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
Sobota 01.03.2014, 15:00Niké liga

85
    Tak nakoniec to nebude Róbert Matejka, ale Karol Mészáros, ktorý nastupuje do hry namiesto Lestera Peltiera.

84
    Posledné striedanie v tíme hostí, už nám zostáva iba jedno v tíme domácich. Jakub Považanec odchádza z ihriska a nahradí ho Dušan Plavšič.

81
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Erik Grendel, prichádza Dávid Hudák.

73
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Matej Podstavek, prichádza Dionatan Teixeira.
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Michal Peňaška, prichádza Saša Savič.

72
    Juraj Halenár zostáva po faule taktiež na zemi a musí byť ošetrovaný. Tréner domácich využíva prvé striedanie a posiela Juraja na striedačku, novým hráčom na trávniku je Tomáš Bagi.

69
    Matej Podstavej dostáva žltú kartu za faul na Bagayoka.

59
    Slovan dal gól!
    Tak z ničoho nič tu máme druhý gól domácich, opäť približne v rovnakom čase ako v prvom polčase. Po rýchlej akcii a rýchlom otočení hry z pravej strany na ľavú sa dostal k lopte IGOR ŽOFČÁK, ktorý z prvej umiestnil loptu k ľavej tyči Budniského bránky.

45
    Pred koncom polčasa eše krásna ďaleká strela Kladrubského, ktorá skončila tesne vedľa pravej tyče.

43
    Žltá karta pre Kristiána Kolčáka za faul v strede ihriska.

30
    Krásna akcia hostí, po centri z ľavej strany si loptu v šestnástke spracoval na prsiach Fabián Slančík a z prvej vystrelil, avšak lopta mu nesadla ideálne na kopačku. Dušan Perniš rýchlo rozohráva.

17
    Krásna narážačka Bagayoka, ktorý poslal dobrý center do voľného priestoru pred brankárom, no po peknej akcii nedokázali domáci dopratať loptu do brány.

10
    Domáci sa dostávajú po desiatich minútach hry do vedenia. Po peknej akcii z ľavej strany sa dostal k lopte SEYDOUBA SOUMAH, ktorý asi z piatich metrov prekonal Budinského.