Ženy - Super G Víťazka: A. Fenningerová (AUT) (kon.)
koniec udalosti
Ženy - Super G

Víťazka: A. Fenningerová (AUT)

(2. Maria Hoeflová-Rieschová (GER), 3. Nicole Hospová (AUT))

Sobota 15.02.2014, 08:00 • Lyžiarsky areál Roza Chutor • Zimné olympijské hry - Alpské lyžovanie

To je odo mňa všetko, ďakujem za pozornosť. (09:48:00)

0 Kristína Saalová nedokončil

Vážení športoví priatelia, skončila sa nám ďalšia disciplína v alpskom lyžovaní, ktorou je superobrovský slalom. Víťazkou sa stala Anna Fenningerová z Rakúska, striebro putuje do Nemecka zásluhou Márii Hoeflovej-Rieschovej a bronz získala ďalšia Rakúšanka Nicole Hospová.
    Najväčšou kuriozitou tejto dnešnej disciplíny je to, že z 50 pretekáriek 18 nedokončilo trať! Medzi nimi bola aj naša Kristína Saalová.
    Druhá naša lyžiarka v poli bola Barbara Kantorová, ktorá skončila na celkovej 22. priečke.

Nezabudnite si vychutnať aj zajtrajší superobrovský slalom mužov, ktorý začína o rovnakom čase, čiže 8:00
    Dovidenia pri zajtrajšom prenose Super-G mužov a aj pri ďalších prenosoch z olympiády v Soči.
    Príjemný zvyšok dňa želá Lukáš R. Ovšonka.

9:36
    Koniec superobrovského slalomu žien!

Bogdana Macocková finišuje v cieli na 27. mieste s časom 1:31,58 a tým pádom sa končí Super-G žien!

Agnese Aboltiniová prešla cieľovu líniou s časom 1:36,10 a zaraďuje sa na 30. priečku. Po nej nasleduje na štarte posledná pretekárka, ktorou je Bogdana Macocková.

Na rad prichádza predposledná jazdkyňa, ktorou je lotyšský lyžiarka Agnese Aboltinová.

Slovenská reprezentantka Saalová nedokázala dokončiť trať! Nevadí.

Teraz budeme sledovať jazdu od Kristíny Saalovej! Držte doma palce!

Maďarská reprezentanka Anna Bereczová skončila v cieli na 27. mieste s časom 1:33,07.

Bieloruská reprezentanka Šchanovovová bola diskvalififikovaná pre nedokončenie trate!

Na trať vyrazila islandská zástupkyňa, ktorou je Helga Maria Vilhjalmsdottirová a finišuje na na 27. pozícii s časom 1:33,42.

Rumunka Ania Monica Caillová finišuje na poslednej pozícii s časom 1:33,73 so stratou vyše 8 sekúnd.

Česká zástupkyňa Paulathová končí svoje vystúpenie pod časom 1:30,17 a zaraďuje sa na 25. miesto.

Zo štartovej čiary odchádza na trať Kateřina Paulathová.

Barbara Kantorová napokon finišuje na 22. priečke a jej čas je v cieli 1:28,91.

Teraz budeme svedkami jazdy od slovenskej reprezentanky, ktorou je Barbara Kantorová. Držte palce, tak ako našim hokejistom v Soči, ktorí bojujú v týchto chvíľach so Slovincami!

Poľská reprezentantka Danielová nedokončila trať!

Simari Birknerová dokázala finišovať, a to na 24. mieste s časom 1:31,10. Teraz príde na rad jazda od poľky Maryny Gasienicovej-Danielovej.

Po austrálskej reprezentantke skúšala jazdiť Švédka Sara Hectorová, ktorá dokončila trať s časom 1:28,71 na 21. mieste. Teraz budeme svedkami jazdy od Macareny Simari Birknerovej, ktorá zastupuje exotickú Argentínu.

Ku každému repre dresu SVK 2014 vám pribalíme šál! Dres vám zašleme do 3 dní od uhradenia objednávky. www.fanstore.sk.