Topoľčany – Skalica 4:3 (kon.) | Žilina – Košice 6:4 (kon.) | Nitra – HC Slovan 6:3 (kon.)
Trenčín – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.) | Zvolen – Poprad 2:6 (kon.) | B. Bystrica – Spišská N. Ves 3:4 (kon.)
HK Nitra
6:3 (1:2, 2:1, 3:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 15.02.2014, 15:45 • Nitra Arena • Extraliga juniorov

57:46
    V dnešnom zápase sa trestomerači nenudia, znova vzájomné vylúčenie: Danišovský (Slovan) údery, Priganc (Nitra) sekanie.

55:08
    Teraz však budú tŕpnuť, pretože Priganc vyhodil puk z obranného pásma mimo hraciu plochu, za čo putuje na trestnú lavicu.

50:48
    Slovan to dnes naozaj preháňa s nedisciplinovanosťou. Novák znova putuje na trestnú lavicu, tento raz za hákovanie.

48:23
    Ďalšie vylúčenie na hosťujúcej strane, Tomáš Môcik sa previnil faulom kolenom.

47:20
    Pri prieniku bol faulovaný Pavlíček a Černák putuje na trestnú lavicu za nedovolené bránenie v hre.

44:11
    Novák (Slovan) sekanie, v tom istom čase však inkasuje aj Lukáš Tábi 2+2 minútový trest za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou. Slovan si tak zahrá presilovku 5 na 4.

39:16
    Maier (Slovan) sa previnil hákovaním a v hre sa bude pokračovať 4 proti 4.

37:50
    Domáci teraz zbytočne faulovali. Róbert Olvecký po tretíkrát oslabuje svoj tím, tentokrát za sekanie.

31:52
    Nitra má po presilovke, domáci Olvecký napadol protihráča, za čo pôjde na trestnú lavicu.

30:21
    Vadovič (Slovan) sa previnil sekaním a dáva príležitosť domácim na vyrovnanie.

27:47
    A máme ďalšiu bitku na ľade. Do seba sa tentokrát pustili hosťujúci Maier a domáci Mravík. Obaja inkasujú 2 + 2 minúty.

25:26
    Menšia potýčka, za čo si pôjdu odsedieť tresty obaja hráči. Mravík za domácich a Benčat za hostí. Bude sa pokračovať 4 proti 4.

23:05
    Hosťujúci Matúš Trenčan nebezpečne narazil domáceho hráča na mantinel a odchádza na 2 minúty na trestnú lavicu.

17:30
    Slovanisti sú až príliš premotivovaní, Miloš Zajíček inkasuje 10 minútový osobný trest za nešportové správanie.

09:40
    Hosťujúci gólman Denis Godla dostáva 10 minútový osobný trest za nešportové správanie.

07:17
    Hákovaním sa previnil domáci Olvecký a oslabuje svoj tím na 2 minúty.
    Michigan Pre-Draft Showcase, Detroit, USA: 2. - 5. mája. Jedinečná príležitosť pre hráčov ročníkov 1994 - 1999. Viac ako 50 skautov z USHL, OHL, NAHL a ďalších súťaží. Viac informácií na michiganpredraft@seznam.cz a na webe

Marián Balog

Góly a asistencie: 10. Tábi (Priganc, Kuzma), 27. Kuzma (Tábi), 37. Pavlíček (Biró), 42. Klenko (Hrazdíra, Konig), 48. Pavlíček (Hrazdíra, Konig), 60. Tábi – 1. Šalka (Brodek), 8. Šalka (Vadovič), 23. Brodek (Šalka)

HK Nitra: Rosandič – Garay, Guoth, Priganc, Olvecký, Tábi – Madový, Závodský, Mravík, Hrazdíra, Konig – Pavlíček, Kohút, Bališ, Klenko, Biró – Konc, Kuzma, Kováč, Matejov, Šuba
    HC Slovan Bratislava: Godla – Bačik, Bílik, Danišovský, Novák, Javorek – Lukáčik, Vadovič, Brodek, Šalka, Môcik – Gula, Maier, Trenčan, Mikšík, Zajíček – Černák, Benčat, Ernst, Bednarič, Tibenský

Rozhodca: J. Konc – Sčensný, Moravec