Mladá Boleslav – Motor ČB 4:3 (1:0 po s.n.) | Most – Třebíč 2:8 (kon.) | Jihlava – Kadaň 1:0 (kon.)
Ústí n/L – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Beroun – Litoměřice 3:0 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
3:0 (1:0, 0:0,2:0)
HC Stadion Litoměřice
cz Pondelok 10.02.2014, 18:001. liga (ČR)

Zápas je u konce. Medvědi byli po většinu utkání lepším týmem a svého soupeře předčili hlavně nasazením. Díky výhře 3:0 tak zůstávají všechny tři body u Berounky. (20:33:10)

60:00

59:22
    Medvědi dohrávají zápas v útočné třetině.

58:30
    Beroun právě vstřelil branku!
    Domácí měli déle než minutu signalizovanou výhodu, kterou nejprve využívali k šetření času a nakonec ji zakončili tím nejlepším možným způsobem. Jiří Kučný našel před bránou zcela volného MIROSLAVA TŘETINU, který střílí svůj druhý gól v dnešním utkání. Asistence: Jiří Kučný.

56:37
    Zápas je nejspíš rozhodnut. Na trestnou lavici usedá jeden z hostujících hráčů za sekání. Přesilová hra pro Medvědy.

55:35
    Domácí hrají v plném počtu.

55:17
    Cikánek má po střele Budínského kotouč bezpečně schovaný pod svou lapačkou. Vhazuje se v obranném pásmu Medvědů.

55:03
    Postavení mimo hru hostujícího týmu přesouvá hru do středního pásma.

54:41
    Litoměřice si vytvořili tlak, ale Cikánek je v podstatě bez práce.

53:35
    Špelda (BER) – 2 minuty za nedovolené bránění.

53:22
    Zakázané uvolnění hostů. Z obrazu hry se zdá, že druhá branka byla pro vývoj utkání zásadní, protože Medvědi svou hru evidentně zklidnili, zatímco Litoměřice si nyní vůbec nevědí rady a čas se jim neúprosně krátí.

53:12
    Hosté hrají v plném počtu.

52:32
    Domácí se při své přesilovce nikam neženou a v klidu kombinují s pukem na svých hokejkách.

51:12
    Další přesilová hra pro Medvědy.

49:13
    Již při vyrovnaném počtu hráčů Medvědi navyšují své vedení! Berounský kapitán Vladislav Kubeš zavezl kotouč po pravé straně a přesnou přihrávkou na hůl vybídl k zakončení JIŘÍHO KUČNÉHO, který si tak připisuje svůj první zásah v berounském dresu. Asistence: Vladislav Kubeš.

47:32
    Litoměřice vyhazují přes všechny čáry.

47:04
    Medvědi si zatím nevypracovali v přesilovce žádnou šanci. Vhazuje se před Králem.

46:08
    Medvědi si zahrají přesilovou hru. Chlapík (LIT) – 2 minuty za vysokou hůl.

45:23
    Po odpískání dochází k menší potyčce před Cikánkovou bránou. Celkově vzato se v posledních minutách na ledě přiostřuje.

44:22
    Hosté hrají v plném počtu. V ten samý okamžik předvedl hostující Král efektní zákrok lapačkou.

Martin Švejkar

Góly a asistencie: 1. Třetina (Vrdlovec, Babka), 50. Kučný (Kubeš), 59. Třetina (Kučný)

Medvědi Beroun 1933: Cikánek (Šimboch) – Tverďák, Špelda, Růžička, Chalupa, Šteiner, Jebavý, Hrouda, Kučný, Gutwald, Sklenička – Stromko, Hrdel, Marek – Třetina, Babka, Vrdlovec – T. Půlpán, Kubeš, A. Půlpán
    HC Stadion Litoměřice: Král (Lavinger) – Žovinec, Kolář, Drábek, Hrbas, Evan Šulc, Míka, Piskáček – Čermák, Rubeš, Procházka – Budínský, Koudelka, Chlapík – Bahenský, Švagrovský, Podlešák – Doležal, Škop, Racek

Rozhodca: Škrobák – Svoboda, Špůr