Chabarovsk – Nižnekamsk 5:4 (1:0 po s.n.) | Vladivostok – Ufa 3:2 (kon.) | Novokuzneck – Čeljabinsk 2:3 (0:2 po s.n.)
Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 2:1 (kon.) | S.Moskva – Petrohrad 1:5 (kon.) | Dinamo Minsk – A. Mytišči 1:7 (kon.)
Doneck – Čerepovec 2:3 (kon.) | Záhreb – Jaroslavľ 1:0 (kon.)
po s.n. (0:2)
Metallurg Novokuzneck
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:0)
Traktor Čeljabinsk
Sobota 25.01.2014, 11:00 • Dvorec sporta kuzneckich metallurgov, Novokuzneck • KHL

53:11
    Za držanie si na 2 minúty odchádza sadnúť Andrej Popov pri faule na Kamalova.

50:12
    V početnej výhode si zahrajú hostia. Za hákovanie si odchádza na 2 minúty sadnúť Vadim Mitriakov.

30:04
    Pri samostatnom prieniku Valjuskeho, ktorý sa uvoľnil kľučkou na stred a došlo k faulu. Na 2 minúty si odchádza sadnúť Jevegenij Katičev za podrazenie.

15:20
    Iľja Sorokin inkasuje 2 minúty pri vyhodení puku za mantinel.

12:02
    Domáci tím bude mať možnosť početnej prevahy. Na 2 minúty si za krosček odchádza sadnúť Jan Buliš.

02:21
    Za hákovanie si odchádza na 2 minúty sadnúť Michail Mokin a početnú výhpodu má domáci celok.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 21. Valiusky (Lapenkov), 35. McLean (Lapenkov) – 2. Kontiola (Kokujov), 47. Zavarukin (Chistov, Valejev), rozh. náj. Kuznecov

Metallurg Novokuzneck: Sorokin (Ložkin) – Mantyla, Skutar, Kuklev, Kamalov, Aksionenko, R. Giroux, Kanarsky, Kapotov – McLean, Valujsky, Lapenkov, Garejev, Jemelin, Kosurov, Veličkin, Mitrakov, Kurepanov, Galimov, Skladničenko, Musin
    Traktor Čeljabinsk: Garnett (Danilišin) – Riabykin, Bondarev, Vasilčenko, Kondratev, Katičev, Borodkin, White, Klimontov – Chistov, Buliš, Kuznecov, Kontiola, Kokujov, Kosticyn, Popov, Glinkin, Mokin, Zavarukin, Valejev

Rozhodca: Sergej Beljajev, Vladimir Nalivajko – Ivan Nazarov, Konstantin Čubykin