Pittsburgh – Florida 1:5 (kon.) | Detroit – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – Toronto 2:4 (kon.)
Nashville – Dallas 4:1 (kon.) | San Jose – Calgary 3:2 (kon.)
Arizona Coyotes
2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
Toronto Maple Leafs
cz Utorok 21.01.2014, 02:00 • Jobing.com Arena, Glendale • NHL

54:23
    A další vyloučení na straně Phoenixu. Ekman-Larsson dostává dvě minuty za držení.

53:12
    Michálek zabránil Bozakovi dostat se do zakončení jen za cenu nedovoleného zákroku a je tu další trest pro domácí. Pro Michálka druhý trest v zápase, ten první hosté využili. Dvě minuty za držení.

50:13
    Bude se hrát 4 na 4. Van Riemsdyk dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

49:11
    Vermette to teď při Michálkově střele přehnal s důrazem na brankovišti a dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

45:53
    Toronto bude hrát také přesilovku. Halpern dostává dvě minuty za hru vysokou holí v obličeji Raymonda.

44:11
    Phaneuf půjde podruhé v zápase na trestnou lavici. Na modré čáře totiž podrazil Ribeira a opět diskutuje s rozhodčím. Tentokrát možná trochu oprávněně, již předtím byl totiž hlášen ofsajd. Nicméně na trestu se nic nemění.

29:15
    Na brankovišti ale Rielly zasáhl vysokou holí Klinkhammera a dostává dvě minuty.

22:40
    A poměr sil na ledě se vyrovná, Ribeiro na modré čáře zasáhl holí v obličeji Gunnarssona.

21:31
    Phaneuf ve vlastním pásmu fauloval Klinkhammera a dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hodně se diví, ale není mu to nic platné.

17:36
    A právě Michálek teď dostal puk mimo ledovou plochu a jde na dvě minuty na tresntou lavici pro zdržování hry.

Robin Mana

Góly a asistencie: 46. Ribeiro (Yandle, Korpikoski), 55. Vermette (Korpikoski) – 17. Gardiner (Kadri, Kessel), 19. Kessel (Franson), 26. Gunnarsson (Phaneuf, Ashton), 55. Kadri (Gardiner, Rielly)

Arizona Coyotes: Smith – Ekman-Larsson, Z. Michálek, Stone, Yandle, Morris, Schlemko – Klinkhammer, Halpern, Moss – Doan, Ribeiro, Vrbata – Korpikoski, Vermette, Boedker – Chipchura, Kennedy, Szwarz
    Toronto Maple Leafs: Bernier – Gunnarsson, Phaneuf, Franson, Gleason, Gardiner, Rielly – Van Riemsdyk, Bozak, Kessel – Kuljomin, Kadri, Lupul – Raymond, Holland, Bodie – Ashton, McClement, Orr

Rozhodca: Furlatt, Hasenfratz – Barton, Mach

Diváci: 14 476