CSKA Moskva – Novokuzneck 4:1 (kon.) | Čerepovec – Novgorod 4:5 (po pr.) | A. Mytišči – D. Moskva 1:3 (kon.)
Jaroslavľ – Kazaň 4:0 (kon.) | Petrohrad – Viťaz 4:1 (kon.) | Riga – Novosibirsk 2:3 (kon.)
Lev – Chabarovsk 3:0 (kon.) | HC Slovan – Vladivostok 1:6 (kon.)
Severstaľ Čerepovec
4:5 (0:0, 4:2, 0:2 - 0:1)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
Piatok 17.01.2014, 16:00 • Ice-Palace, Čerepovec (Rusko) • KHL

49:45
    Hostia si zahrajú v početnej výhode – prvá v tomto zápase. Na dve minúty si za hrubosť odchádza sadnúť domáci Ignat Zemčenko.

27:38
    Na rad prichádza presilová hra pre domáci Severstal Čerepovec. Na dve minúty si za nedovolenú hru so zdvihnutou hokejkou odchádza sadnúť Ljudučin.

Góly a asistencie: 30. Kiselevič (Žerdev, Berdnikov), 30. Videll (Černov, Kalašnikov), 33. Kovyršin (Stasenko, Kiselevič), 37. Videll (Kalašnikov, Nikoncev) – 21. Salminen (Wolski, Hietanen), 23. Skačkov (Krasnoslobodcev, Galuzin), 53. Galuzin (Krasnoslobodcev, Skačkov), 59. Immonen (Galuzin, Krasnoslobodcev), 62. Galuzin (Krasnoslobodcev)

Severstaľ Čerepovec: Štěpánek (Artemejev) – Popov, Kiselevič, Čáslava, Kalašnikov, Stasenko, Jevsejenkov, Serkin, Kuvajev – Berdnikov, Nikoncev, Stoljarov – Videll, Černov, Žerdev – Kazakovcev, Kovyršin, Bučnevič – Zemčenko, Medvedev, Dedunov
    HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kovaľ (33. Kasutin) – Hietanen, Chomickij, Valentenko, Bernackij, Grigorjev, Denisov, Badjukov, Belochvostikov – Wolski, Salminen, Immonen – Galuzin, Krasnoslobodcev, Skačkov – M. Potapov, Ljudučin, Kuľomin – Žarkov, Tverdochlebov, A. Potapov.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Viktor Gašilov – Dmitrij Goljak, Ivan Dedjulja