Granada – Valladolid 4:0 (kon.)
Granada CF
4:0 (2:0)
Real Valladolid
Piatok 10.01.2014, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španielska LaLiga

86
    Ďaleko sa však nedostal a domáci následne striedajú. Odchádza strelec posledného gólu El-Arabi, ktorého nahradí Riki.

83
    Trávnik opúšťa dvojgólový strelec Recio, ktorému tlieska celý štadión. Na jeho miesto vybehne Francúz Michael Pereira.

64
    Nepríjemnosť zastihla i domácich, keď sa im zranil strelec prvého gólu Murillo. Namiesto výborne hrajúceho stopéra príde Coeff.

62
    Hosťom dnes nevychádza absolútne nič. Ďalšia nepríjemnosť prichádza po štvrťhodine druhého polčasu, keď pre zranenie musí odísť Sastre, ktorý prišiel v polčasovej prestávke. Na jeho miesto príde Baraja.

47
    Hostia striedali dokonca dvojnásobne keď trávnik opustil i Víctor Pérez. Jeho miesto na trávniku zastúpi Sastre.

46
    Hostia reagujú na nepriaznivý polčasový priebeh striedaním. Nevýrazného Bergdicha nahradí Daniel Larsson.