Hull City – Manchester United 2:3 (kon.) | Aston Villa – Crystal Palace 0:1 (kon.) | Cardiff – Southampton 0:3 (kon.)
Chelsea – Swansea 1:0 (kon.) | Everton – Sunderland 0:1 (kon.) | Newcastle – Stoke City 5:1 (kon.)
Norwich – Fulham 1:2 (kon.) | Tottenham – West Bromwich 1:1 (kon.) | West Ham – Arsenal 1:3 (kon.)
Manchester City – Liverpool 2:1 (kon.)
Aston Villa FC
0:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Štvrtok 26.12.2013, 16:00 • Villa Park, Birmingham • Anglická Premier League

Je koniec! Stretnutie sa dlho hralo bez gólov, až sa v druhej minúte nastavenia dostal do úniku Gayle a rozhodol celý zápas. To je z dnešného zápasu všetko, dovidenia. (18:00:02)

Speroni – 3 zákroky

Guzan – 5 zákrokov

90+3
    Crystal Palace dal gól!
    Neuveriteľné! Druhá minúta nastavenia a hostia idú do vedenia! Dean Moxey vyslal do úniku Dwighta GAYLEA, ktorý s akciou naložil ako najlepšie vedel. Zbehol si na stred ihriska a loptu poslal na vzdialenejšiu tyč!

90+1
    Rozhodca nastavuje 3 minúty.

90
    Bowery sa dostal k hlavičke, tá však mierila asi pol metra nad brvno.

89
    O lopta sa skôr bojuje, než aby by bol k videniu krásny futbal.

87
    Striedanie v tíme Aston Villa FC: z ihriska odchádza Andreas Weimann, prichádza Aleksandar Tonev.

86
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Barry Bannan, prichádza Dean Moxey.

85
    Loptu opäť drža domáci. Clark sa pokúšal o center, ten však doletel priamo do Speroniho náručia.

84
    Bolasie napriahol spoza vápna a lopta parádne zaplachtila. Zaplachtila ale až veľmi, pretože len o pár centimetrov minula brvno!

82
    Weimann poslal nadýchaný center do malého vápna, tam si pre neho ale došiel Speroni a z celej akcie nič nie je.

81
    Do konca zápasu zostáva 10 minút. Dočkáme sa gólu, alebo stretnutie skončí bezgólovou remízou?