Genk – Charleroi 0:3 (kon.) | Oostende – Lokeren 0:3 (kon.) | Leuven – Cercle Bruggy 3:0 (kon.)
Lierse – Mechelen 3:0 (kon.) | Mons – Gent 1:0 (kon.) | Anderlecht – Waregem 1:0 (kon.)
Brugge – Waasland-Beveren 1:2 (kon.)
R.S.C. Anderlecht
1:0 (0:0)
SV Zulte Waregem
cz Štvrtok 26.12.2013, 18:00 • Stade Constant Vanden Stock, Brusel • Belgická Jupiler Pro League

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:56)

Dnešní utkání zvládli fotbalisté RSC na jedničku. Houževnatého soupeře udolali jedinou brankou ze 66. minuty, kdy si po skvělé práci Gilleta srazil míč hlavou do vlastní branky hostující Malanda, který se tak stal nešťastným hrdinou tohoto zápasu. Právě jeho vlastní gól totiž rozhodl o tom, že všechny body zůstávají v Bruselu a že Anderlecht se, minimálně do zítřejší dohrávky, dostává do čela ligy!

90+2
    Gillet pálí z hranice pokutového území Zulte-Waregem, ale hodně nepřesně.

90+1
    Probíhá již první minuta nastaveného času, RSC rozehrají volný kop z levé strany, na polovině soupeře.

90
    Je tu poslední minuta řádné hrací doby, Conté centruje do vápna RSC z pravé strany, pro míč si "došel" Proto.

89
    Skúlason zahrál na polovině RSC rukou, hosté přichází o míč.

89
    Vše musel řešit sudí, poté se dostal ke střele z nějakých třiceti metrů domácí Mitrović, ale jeho pokus lapil Bossut.

88
    Strkanice domácího de Zeuwa a Contého na polovině Zulte-Waregem.

88
    Tentokrát to domácí zkusili "na krátko", ale znovu se neprosazují, stav se nemění.