2:2 (1:1)
FC Arouca
cz Piatok 06.12.2013, 21:15Primeira Liga

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám dobrou noc a těším se u dalších onlajn přenosů, na počtenou. (23:14:35)

A je dobojováno! Ve velmi zajímavém utkání se tak budou body dělit! Domácí opět vstoupili do druhé půle velmi aktivně, dnes ale neměli svůj den a nedařilo se jim své šance proměnit. A tak přišel trest, v 74. minutě se po dlouhém vhazování trefil Serginho. Tlak Benficy byl obrovský a branka visela ve vzduchu, nakonec se jí domácí dočkali po faulu Ivána ve vápně. Nařízenou penaltu nekompromisně proměnil Lima. Následné poslední minuty Benfica hrála v podstatě jen ve vápně Aroucy, třetí kýžená branka z toho ale nepřišla a tak oba celky získávají bod. Pro Benficu je to pochopitelně ztráta, hosté ale berou bod všemi deseti.

90+4
    Zřejmě dnešnímu poslednímu útoku se hosté ubránili.

90+4
    Rozběhla se nám poslední minuta nastavení, míč je ve středu pole.

90+3
    Velmi nebezpečná hlavička Luisaa skončila těsně vedle branky hostí!

90+3
    Hosté drží míč v blízkosti Moraese, tedy v prostoru, kde by chtěli i utkání dohrát.

90+2
    V další šanci se ocitl střídající Cavaleira, jeho hlavička v tísni však přelétla branku.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty navíc.

90
    O velké převaze domácího celku svědčí i počet střel, na které vede Benfica 20:6. Na góly je to však 2:2.

90
    Právě se nám rozběhla poslední minuta řádné hrací doby.

88
    To by člověk nevěřil, co se dá nedat! Po krásném centru Gaitána se ocitl sám ve vápně Cavaleiro, jeho střela ale skončila pouze na tyči, od které se odrazila ven! Aby tohle Benficu ještě nemrzelo.

87
    Nikoho nechci podezřívat, ale řekl bych, že křeč, která právě chytla Tinoca, bude jen součást taktiky.

86
    Na poslední minuty si přijde zahrát Cavaleira, který nahrazuje Fejsu.

86
    Tlak domácích se ještě zvětšil, Aroucu čekají horké chvilky.

84
    Benfica právě vstřelila branku!
    A je srovnáno! Na značku pokutového kopu si postavil míč LIMA a střelou doprostřed srovnal skóre, Cássio skočil doprava!

83
    Iván ve vápně fauloval Sulejmaniho a sudí tak nařizuje pokutový kop, navíc vidí Iván žlutou kartu!

82
    Centr Pereiry skončil na hlavě prvního obránce. Hráči Benficy dnes nemají den.

80
    Za ostrý faul vidí žlutou kartu Serginho.

79
    Poslední změna v dresu hostů. Místo Pintassilga si na poslední minutky zahraje Claro.