FK Krasnodar – CSKA Moskva 1:0 (kon.) | Zenit – FC Ural 2:1 (kon.)
Zenit Petrohrad
2:1 (1:0)
FC Ural
cz Piatok 06.12.2013, 17:00 • Petrovsky Stadium • Ruská Premier Liga

To je ode mě z dnešního utkání mezi Zenit Petrohradem a FK Ural vše. Děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek dnešního večera a těším se na Vás zase u nějakého, nejen fotbalového Onlajnu, na počtenou! :) (19:01:00)

ČK: 0-0

Mužem zápasu byl vyhlášen střelec vítězné branky Nicolas Lombaerts.

Zenit to přeci jenom nakonec dokázal dotáhnout do zdárného konce! Hosté sice v 55. minutě zásluhou chytré přihrávky Erochina na Gognijeva dokázali vyrovnat na 1:1 a měli navrch. Domácí však poté zapnuli a začali hrát na sto procent, což se v mžiku potvrdilo, když začalo na branku Uralu chodit jedna střela za druhou. Zenit tak šel znovu v 75. minutě díky střele Lombaertse do jednobrankového vedení, které už do konce zápasu udrželi a žádný další gól ani nevstřelili. Dle mého názoru zasloužená výhra domácích.

90+3
    Lodygin šetří cenné vteřinky pádem po zákroku na zem.

90+2
    Domácím se daří dostat z tlaku výkopem míče až na polovinu svého soupeře, kde jediného obránce, který má míč na noze, atakuje Hulk.

90+1
    Míč se ocitá na středu hřiště, ať ho má kterýkoli tým.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Když se dnes dotkne míče Keržakov, je jasné, co se stane. Buď o míč přijde nebo je jeho střela zblokována. Nyní se udála první možnost.

90
    Witsel lehce obehrál tři soupeře, ale finální přihrávka na Aršavina byla nepřesná.

89
    Aršavin se svým sprintem dokázal dostat před dva bránící hráče, ale jeho zakončení končí na panelu za brankou.

88
    Také hosté po dlouhé době aspoň zahrozili. Erochinova střela mířila nad břevno.

87
    Keržakovova sražená střela znamená roh pro domácí.

85
    Keržakovovi v dnešním zápase není prostě přáno vstřelit branku! Po "ťukeci", který předvedli hráči Zenitu před a následně ve vápně hostů mohl Keržakov zakončit, v tom mu ale na posledni možnou chvíli zabránil jeden z Uralských hráčů.

83
    Hosté z Uralu ne a ne vykopnout míč dál než na polovinu hřiště k hráčům Zenitu. Toho mohl využít Aršavin, ale jeho přihrávka na Keržakova nebyla přesná.

82
    Odpískán faul na Witsela, který se v době faulu nacházel přesně na značce výkopu, na středu hřiště.

82
    Hosté vrací míč domácím v rámci fair play.

80
    Domácím se nepodařilo držet míč na vlastních kopačkách. Hosté poté faulovali Hulka na polovině hřiště. Zápas přesto pokračoval a rozhodčí až po minutě přerušil hru.