Buffalo – St. Louis 1:4 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 5:2 (kon.) | Toronto – NY Islanders 5:2 (kon.)
Detroit – Nashville 0:2 (kon.) | NY Rangers – Boston 1:2 (kon.) | Montreal – Minnesota 6:2 (kon.)
Colorado – Chicago 5:1 (kon.) | Edmonton – Columbus 7:0 (kon.) | Vancouver – Florida 2:3 (0:1 po s.n.)

Minnesota právě vstřelila branku!
    Hosté skórují dvě vteřiny před koncem. DANY HEATLEY dostal výbornou přihrávku a z první překonává Priceho. Asistence: Ryan Suter, Jonas Brodin.

58:11
    Síly na ledě se na devět vteřin vyrovnají, Briere je potrestán dvěma minutami za držení.

56:20
    Montreal si zahraje přesilovku, Scandella je vyloučen na dvě minuty za hákování.

53:00
    Gallagher (MTL) je potrestán menším trestem za podražení.

50:01
    Bouillon měl před sebou odkrytou bránu, o centimetry však nedosáhl na letící kotouč.

47:59
    Montreal právě vstřelil branku!
    Markov na sebe výborně navázal dva protihráče, poté předal kotouč na druhou stranu kluziště, kde stál ALEX GALCHENYUK, jenž propálil Kuempera přesnou ranou. Asistence: Andrei Markov, Brandon Prust.

47:35
    Montreal si zahraje přesilovku, Brodziak je vyloučen na dvě minuty za hákování.

45:30
    Hosté se dočkávají snížení. NINO NIEDERREITER dostal výbornou přihrávku zpoza brány od Brodziaka. Napoprvé se ještě neprosadil, ale dorážka mu již vyšla a překonal Priceho. Asistence: Kyle Brodziak, Matt Cooke.

44:42
    Fanoušci Montrealu se dočkali kýžené páté branky. Po výborné přihrávce se přesně trefil DANIEL BRIERE. Asistence: Brian Gionta, Tomáš Plekanec.

36:16
    A Kuemper hned inkasuje. Z ostrého úhlu vypálil MICHAEL BOURNIVAL a kotouč propadl až do brány. Asistence: Travis Moen.

33:36
    Harding opouští bránu a pouští do ní Kuempereho.

33:36
    Domácí opět zvyšují své vedení. Od modré čáry vypálil Subban a kotouč před bránou tečoval opět MAX PACIORETTY, který tak kompletuje během druhé třetiny hattrick. Asistence: Brendan Gallagher a P. K. Subban.

32:35
    Stoner (MNS) vyloučen na dvě minuty za podražení, domácí tak mají šanci zvýšit svůj náskok.

30:06
    MAX PACIORETTY přidává svou druhou branku v zápase. Zadovkou mu kotouč poslal Desharnais a prvně jmenovaný se trefil přesně k tyči. Asistence: David Desharnais, Brandon Gallagher.

27:15
    Canadiens nyní svého soupeře doslova "mleli", ale Harding kotouč za svá záda nepustil.

25:42
    Spurgeon (MNS) je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

23:14
    Za vysokou hůl je vyloučen Yemelin (MTL).

22:57
    Domácí se dostávají do vedení. MAX PACIORETTY výborně tečoval nahození Desharnaiseho a usměrnil tím kotouč za záda Hardinga. Asistence: David Desharnais, P. K. Subban.

18:38
    Fontaine se objevil sám před Pricem, ten se ale stihl v brankovišti přesunout a střelu zneškodnit.

17:45
    Obrovská šance Montrealu! Harding již ležel na ledě, kotouč se odrazil Paciorettyho brusle a skončil na brankové čáře, kde ho vyrazil Harding. To potvrdil i videorozhodčí.

11:01
    Oba kohouti jsou vyloučeni na pět minut, pokračuje se v pěti hráčích na obou stranách.

07:50
    Za podražení je vyloučen Spurgeon (MNS).

04:54
    Gionta byl sám mezi kruhy, ale nenamířil přesně.

Miroslav Kučera

Góly a asistencie: 23. Pacioretty (Desharnais, Subban), 31. Pacioretty (Desharnais, Gallagher), 34. Pacioretty (Gallagher, Subban), 37. Bournival (Moen), 45. Briere (Gionta, Plekanec), 48. Galchenyuk (Markov, Prust) – 46. Niederreiter (Brodziak, Cooke), 60. Heatley (Suter, Brodin)

Montreal Canadiens: Price – Markov, Subban, Gorges, Yemelin, Bouillon, Diaz – Galchenyuk, Eller, Prust – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – White, Plekanec, Gionta – Moen, Briere, Bournival
    Minnesota Wild: Harding (34. Kuemper) – Suter, Brodin, Stoner, Prosser, Spurgeon, Scandella – Parise, Koivu, Coyle – Niederreiter, Granlund, Pominville – Cooke, Brodziak, Fontaine – Heatley, Konopka, Mitchell

Rozhodca: Charron, Joannette – Nansen, Sericolo