Buffalo – St. Louis 1:4 (kon.) | Philadelphia – Ottawa 5:2 (kon.) | Toronto – NY Islanders 5:2 (kon.)
Detroit – Nashville 0:2 (kon.) | NY Rangers – Boston 1:2 (kon.) | Montreal – Minnesota 6:2 (kon.)
Colorado – Chicago 5:1 (kon.) | Edmonton – Columbus 7:0 (kon.) | Vancouver – Florida 2:3 (0:1 po s.n.)
LA Kings – Tampa Bay 5:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:2 (1:0, 1:1, 3:1)
Ottawa Senators
cz Streda 20.11.2013, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (03:50:10)

Jakub Voráček (PHI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 15:07

Philadelphia doma zaslouženě poráží Ottawu 5:2 a získává další cenné body do tabulky. Flyers potvrzují nejen zlepšené výsledky, ale také výrazně sebevědomější a organizovanější herní projev, než jak tomu bylo na začátku sezony. Ottawa naopak nesehrála dobré utkání, i přes to, že byla za stavu 2:2 ve třetí třetině blízko obratu v zápase. Velkou pochvalu za svůj výkon si zaslouží dva muži, je to domácí obránce Timonen a brankář Mason.

60:00

59:25
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, do prázdné branky se poprvé za Flyers trefil ještě ze středního pásma ADAM HALL. Jedná se o gól v oslabení čtyř proti šesti bruslařům. Asistence: Nicklas Grossmann.

59:10
    Coburn vyloučen za zdržování hry.

59:00
    Sens mají 60 sekund, hraje se před Masonem.

56:45
    Timonenova střela od modré sražena do rohu.

56:12
    Mason přerušuje hru.

55:27
    Za držení vyloučen Condra.

54:54
    Turris zvolil v trestném střílení bekhendový blafák, Mason ho ale vybruslil a betonem vyráží!

54:54
    Turris faulován Timonenem v úniku, je z toho trestné střílení!

54:10
    Nyní už hosté ale vyhazují.

53:55
    Domácí pokračují v nebezpečně hrané přesilovce.

53:15
    Ryan vyloučen za hru vysokou holí.

52:27
    Naděje pro uklidnění hostů je komerční pauza...

51:53
    Lehner má hlavu v dlaních, Senators dostávají tvrdý direkt v podobě dvou inkasovaných branek v brzkém sledu. Domácí vyvinuli velký tlak, Lehner musel vyrazit hned několik nebezpečných puků. Na dorážku WAYNA SIMMONDSE už ale gólman Sens nedosáhl, domácí vedou o dvě branky! Asistence: Vincent Lecavalier, Brayden Schenn.

51:30
    Parádní individuální akce domácího obránce. KIMO TIMONEN využil získané rychlosti a z levé strany si najel před branku. Lehnera poté překonal bekhendovým blafákem mezi betony. Asistence: Matt Read, Steve Downie.

50:54
    Branka není uznána.

50:54
    Rozhodčí ještě zkoumá na videu, zda při akci Ryana puk neskončil za brankovou čarou.

50:54
    Hru přerušuje Lehner.

50:17
    Nyní se hraje ve Wells Fargo Center nádherný hokej, hraje se nahoru dolů, oba týmy chtějí vyhrát.

49:30
    Ryan připravil puk před prázdnou branku pro své spoluhráče, ti jej ale do branky uklidit nedokázali.

48:59
    Flyers aktivně napadají v útočném pásmu a tlačí soupeře.

47:58
    Sens kompletní.

47:43
    Hosté zahrozili ve vlastním oslabení, Mason byl ale připraven.

47:00
    Hosté vyhazují.

46:37
    Timonen napálil puk z levého kruhu, Lehner vyráží.

45:58
    Za podražení vyloučen Conacher.

45:36
    Vhazuje se před Masonem.

44:35
    Nebezpečnou střelu Girouxe blokuje Karlsson.

44:05
    Další útok rozvíjí Sens...

43:12
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Senators využívají přesilovou hru a srovnávají skóre! Výborný vstup do třetí třetiny v podání týmu z kanadské metropole. Po střele z levého kruhu se puk odrazil od mantinelu zpět před branku, kde se bekhendovou dorážkou prosadil KYLE TURRIS! Asistence: Marc Methot, Clarke MacArthur.

43:02
    Za hákování vyloučen Rinaldo.

42:45
    Karlssonovo nahození od modré jde mimo branku Masona.

41:56
    Naopak druhá formace domácích tlačí soupeře, Lehner musí hru přerušit.

40:46
    První formaci Flyers se nepodařilo udržet útočné pásmo.

40:01

Domácí byli ve druhé třetině mírně lepší, po čtyřiceti minutách tak vedou 2:1. Trefili se Lecavalier a MacArthur. Utkání tak rozhodne až třetí třetina.

Třetí třetina začne cca ve 2:57.

40:00

39:29
    Zákrok večera předvedl Mason! První formace Flyers se dostala pod tlak. Ten vyvrcholil tím, že byl před brankou zcela volný MacArthur, toho ale ve fantastickém přesunu vychytal Mason!

38:58
    Za bitku vyloučeni L. Schenn a Greening.

38:23
    Ottawa je pod neustálým tlakem, nyní se ale osvobodila brejkem zakončeným střelou na Masona.

37:37
    Lehner opět zaměstnán, hru raději přeruší.

36:52
    A další velká šance! Znovu se jednalo o nebezpečný volej z mezikruží, tentokrát pálil po Voráčkově přihrávce Giroux, Lehner ale skvěle vyráží!

36:03
    Lehner fantasticky vyráží gólový volej Lecavaliera z mezikruží!

35:05
    Nebezpečnou střelu MacArthura z levého křídla s obtížemi kryje Mason.

34:10
    Zibanejad dokazuje, že ho v Ottawě zřejmě i trochu neprávem nechávají hrát až čtvrtou lajnu. Jeho formace si vytvořila tlak, Mason nakonec nebezpečný nahozený kotouč musí podržet a hru přerušit.

33:09
    Oba soupeři kompletní, vhazuje se před Masonem.

32:40
    O rozehru Flyers se postará Streit.

31:48
    Střelu od modré kryje Lehner.

31:01
    Borowiecki a Hartnell vyloučeni za hrubost.

31:01
    Velký tlak Flyers, puk ale nakonec drží Lehner.

30:38
    Hartnellovu střelu blokuje obránce soupeře.

30:27
    Puk do útočného pásma zaváží Ryan.

29:17
    Ofsajd Sens.

28:13
    Tato přesilová hra nepatřila k nejlepším, i tak ale končí brankou. CLARKE MACARTHUR vypálil proti zakleklému obránci Schennovi. Nejenže se hostujícímu útočníkovi podařilo obránce Flyers "prostřelit", navíc se i trefil krásně k levé tyči! Asistence: Erik Karlsson, Chris Phillips.

27:17
    Za podražení vyloučen Brayden Schenn.

26:33
    Ottawa se snaží odpovědět důrazem v útočném pásmu, zatím bezúspěšně.

25:18
    Tak to je tedy haluz! SEAN COUTURIER má velký úsměv na tváři, tohle nečekal nikdo. Domácímu centrovi utekl puk po brankové čáře a následně k šoku všem hráčů Ottawy končí za zády Lehnera! Tohle je hrubá chyba hostujícího brankáře, domácí tak vedou již o dvě branky. Asistence: Kimo Timonen.

24:57
    I druhá třetina zatím přináší rychlý hokej, hraje se nahoru dolů. Kdo se trefí jak příští?

24:00
    Icing Flyers.

23:34
    Ryan si krásně najel na mezikruží, odkud nebezpečně ohrozil Masona, ten ale jeho zakončení chytá!

22:24
    Teď ale musí Lehner krýt nepříjemný volej Schenna.

22:09
    Lehner pomáhá s rozehrávkou, dopředu jdou hosté.

21:15
    Simmondsova střela z pravého křídla ztečovaná za branku.

20:37
    Mason rozehrává zpoza branky.

20:01

Druhá třetina začne cca ve 2:00.

Flyers byli v první třetině lepší a zaslouženě vedou. Kdyby byli hokejisté Philadelphie více disciplinovaní, mohlo být skóre i vyšší. Ve své jediné přesilové hře dali domácí dosavadní jedinou branku, trefil se Giroux.

20:00

19:08
    Rychlý brejk Ottawy šanci nepřinesl.

18:51
    Giroux mohl přidat další kousek, z mezikruží ale těsně míjí levou tyč!

18:27
    Od branky rozehrává Mason.

17:44
    Domácí výběr využívá přesilovou hru a jde do vedení! CLAUDE GIROUX dostal perfektní pas od Voráčka na levý kruh, odkud tahem trefil odkrytou branku a jako správný kapitán otevírá skóre utkání! Asistence: Jakub Voráček, Kimo Timonen.

17:23
    Hosté jdou do čtyř. Vyloučen je Turris za držení.

16:35
    Icing Ottawy.

15:23
    Domácí kompletní.

15:50
    Proti střele Ryana se postavil suverénní Mason.

15:38
    Mason zaváhal za vlastní brankou, hosté to ale potrestat nedokázali.

15:07
    Domácí vyhazují.

14:47
    Flyers jsou již ve čtyřech.

14:30
    Giroux vyloučen za zdržování hry, domácí jdou do tří.

14:23
    Vhazuje se po pravici Masona.

13:49
    Střela Turrise je zblokována pozorným obráncem Schennem.

13:27
    Flyers se daří držet puk mimo vlastní pásmo.

12:35
    Domácí jdou do čtyř, zdržováním hry se provinil domácí hokejista Simmonds.

12:07
    Ottawští se ubránili jen vyhozením puku ven z pásma. Domácí nátlak tak může pomalu pokračovat.

11:47
    Streit vypálil z levého kruhu, Lehner vyráží.

10:38
    Zatím na velké šance čekáme, gólmani zatím tolik práce nemají.

09:38
    Domácí nasazují první lajnu a přecházejí do útočného pásma.

08:49
    Útok Ottawy končí ve středním pásmu, domácím Flyers se daří aktivním napadáním sbírat jeden kotouč za druhým.

07:25
    Domácí centr je nyní centrem dění, Flyers každopádně pokračují v tlaku.

06:52
    Couturier se ocitl v šanci, branku ale minul.

06:32
    Couturier je zpět na ledě, nyní vyhrál buly ve středním pásmu pro svůj tým. Poranění ramena není vážné.

06:22
    Couturier odchází do kabin, zřejmě se bude jednat o menší zranění.

06:07
    Na druhé straně sráží puk do rohu kluziště Mason.

05:26
    První lajna Flyers kombinuje v útočném pásmu, Lehner je zatím v klidu.