Philadelphia – Washington 0:7 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.) | Carolina – Tampa Bay 0:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – St. Louis 0:4 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Dallas – Colorado 2:3 (po pr.) | Calgary – Detroit 3:4 (kon.) | Winnipeg – Chicago 1:5 (kon.)
Pittsburgh Penguins
4:2 (1:0, 3:1, 0:1)
Columbus Blue Jackets
cz Sobota 02.11.2013, 00:05 • Consol Energy Center, Pittsburgh • NHL

Hosté sice v poslední třetině přitlačili, jenže zmohli se až na snížení o dvě branky pouhých 45 sekund před koncem a to už bylo pozdě. Pittsburgh si zkušeně vedení pohlídal a nyní má na kontě už dvacet bodů, zvýšil tak své vedení v metropolitní divizi. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (02:49:53)

Československá stopa v utkání:
    Marián Gáborík (CBJ) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:31

Tři hvězdy utkání:
    1. Jevgenij Malkin (PIT) 0+2
    2. Marc-Andre Fleury (PIT) 35.zák., 2 góly, 94.6%
    3. Jayson Menga (PIT) 1+0

Dnešnímu utkání přihlíželo 18620 diváků.

60:00

59:42
    Fleury kryje další ránu.

59:35
    Letang vyhodil kotouč z obranné třetiny a odsedí si dvě minuty, hosté si berou oddechový čas.

59:30
    Columbus ještě zkouší hru bez brankáře.

59:15
    Columbus právě vstřelil branku!
    Tak se hosté přeci jen dočkali snížení. RYAN JOHANSEN najeldo útočné třetiny, u zadního mantinelu mu poté vrátil kotouč RJ Umberger a střelou pod vyrážečku ještě dává hostům malou naději. Asistence: RJ Umberger, James Wisniewski

58:51
    Kolem branky kroužil Aktinson, nakonec zakončil těsně vedle.

58:36
    Columbus už pouze nhazuje na Fleuryho.

58:10
    Ofsajd domácích.

58:04
    Engelaand ostře dorážel na McElhinneyho a je tu další menší roztržka.

57:41
    Hosté znovu zadarmo odevzdávají kotouč favoritovi.

57:11
    Teto duel se bude dohrávat,ani jede tým se do zakončení nehrne.

56:57
    Columbus se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.

56:49
    Další souboje u mantinelu, hostům se nedaří vystřelit.

56:23
    Fleury může v poklidu rozehrát od své vlastní branky.

55:58
    Domácí po krkolomné rozehrávce se štěstím udrželi útočné pásmo.

55:29
    Stále se velmi bojuje z obou stran, nyní byly k vidění ostré souboje u mantinelu.

Viktor Sandev

Góly a asistencie: 8. Kunitz (Martin, Crosby), 22. Sutter (Glass, Adams), 24. Letang (Niskanen, Malkin), 26. Menga (Jokinen, Malkin) – 30. MacKenzie (Folingo, Johnson), 60. Johansen (Umberger, Wisniewski)

Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Martin, Orpik, Letang, Niskanen, Bortuzzo, Maatta – Dupuis, Crosby, Kunitz – Engelland, Malkin, Jokinen – Menga, Sutter, Glass – Adams, Vitale, Jeffrey.
    Trenér: Dan Bylsma

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (24. McElhinney) – Savard, Johnson, Prout, Tjutin, Wisniewski, Murray – Gáborík, Anisimov, Foligno – Atkinson, Dubinsky, Letestu – Umberger, Johansen, Comeau – Boll, MacKenzie Chaput.
    Trenér: Todd Richards

Rozhodca: Pochmara, Sutherland – Devorski, Gibbs

Diváci: 18620