Philadelphia – Washington 0:7 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 4:2 (kon.) | Carolina – Tampa Bay 0:3 (kon.)
Ottawa – NY Islanders 4:5 (0:1 po s.n.) | Florida – St. Louis 0:4 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Dallas – Colorado 2:3 (po pr.) | Calgary – Detroit 3:4 (kon.) | Winnipeg – Chicago 1:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
0:7 (0:1, 0:5, 0:1)
Washington Capitals
cz Sobota 02.11.2013, 00:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Tohle je z mé strany vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemné prožití víkendu. (02:57:51)

Československá stopa v utkání:
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 16:26
    Martin Erat (WSH) 0+2, 1 střela, čas na ledě 12:27
    Michal Neuvrith (WSH) do utkání nezasáhl.

Tři hvězdy utkání:
    1. Joel Ward (WSH) 3+0
    2. Nicklas Bäckstrom (WSH) 2+1
    3. Ray Emery (PHI) 15 zák., 4 góly, 73,3%

Holtby se raduje a hosté s ním. Domácí s několika brankovovou Halloweenskou nadílkou odchází do kabin.
    Po první třetině, kdy byli domácí jasně lepším celkem se utkání jasně obrátilo jasně ve prospěch Washingtonu Capitals, kteří si tak připisují cenné dva body do tabulky a loučí se z Pensylvánie z vysokou výhrou.

60:00

59:54
    Tak ještě Alzner (WSH) odchází na trestnou lavici za hru vysokou holí.

59:31
    Hra už se dohrává, ani jedno mužstvo už vůbec neútočí.

59:13
    Carlson drží kotouč za Holtbyho brankou a nedopouští žádné komplikace.

59:00
    Běží poslední minuta dnešního velmi zajímavého utkání.

58:22
    Další zblokovanou střelu si na své konto připisují obránci hostujícího týmu. Tentokrát se o střelu pokusil Hartnell.

58:00
    Eric Fehr se dostal do šance, ale Mason úspěšně odolal.

57:25
    Velkou chybu při rozehrávce vytvořil Holtby, ale ještě se stihl vrátit a zamezit dorážce do prázdné branky jednoho z domácích forvardů.

57:00
    Ani Read v samostatném nájezdu nedokázal zakončit přesně.

56:44
    Wilson pokračoval téměř sám na Masona, ale v kontaktu s obránce nedokázal vystřelit přesně.

56:14
    Domácí se znovu zkouší dostat se do útočného pásma. Hosté stále brání Holtbyho čisté konto.

55:58
    Girouxovu střelu zablokoval Mike Green a poslal ji do ochranné sítě nad Holtbyho brankou.

55:47
    A znovu se setkáváme s několika nepřesnostmi ve středním pásmu. Hra ztratila veškerý náboj.

55:07
    Raffl dobře vyjel před Holtbyho. O dorážku se pokusil i Rinaldo, ale Holtby je dnes nepokořitelný.

55:00
    Pět minut před koncem utkání působí domácí hráči úplně odevzdaně. Hosté si užívají poslední momenty utkání, ve kterém jasně dominují.

54:22
    Hosté nahazují do útočné třetiny a aktivně jezdí za kotoučem. Snadno tak získávají útočné pásmo.

Marek Indruch

Góly a asistencie: 18. Bäckstrom (Erat, Schmidt), 22. Ward (Chimera, Grabovskij), 23. Chimera (Grabovskij), 24. Bäckstrom (Fehr, Erat), 37. Ward (Grabovskij, Chimera), 39. Brouwer (Green, Bäckstrom), 46. Ward

Philadelphia Flyers: Mason (23. Emery) – Gustafsson, Timonen, Coburn, Grossman, Schenn L. Streit – Lecavalier, Giroux, Downie – Voráček, Schenn B., Hartnell – Simmonds, Couturier, Read – Rosehill, Rinaldo, Raffl
    Washington Capitals: Holtby (Neuvirth) – Green, Schmidt, Carlson, Alzner, Oleksy, Erskine – Fehr, Bäckstrom, Erat – Brouwer, Laich, Johansson – Ward, Grabovskij, Chimera – Wilson, Latta, Volpatti

Rozhodca: LaRue, St. Laurent – Brisebois, MacPherson

Diváci: 19702