Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 3:4 (1:3 po s.n.) | Vítkovice – Liberec 7:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 5:7 (kon.) | Bohemians – Pardubice 5:8 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
ESA logistika Tatran Střešovice
cz Sobota 26.10.2013, 17:00 • SH Štěrkoviště, Tř. T. Bati 1270, Otrokovice • Livesport Superliga (CZ)

Tři body zůstávají v Otrokovicích, Panteři dokázali porazit Střešovice 6:4. Nejproduktivnějším hráčem zápasu byl domácí Marek Matejčík (1+2).

Z Otrokovic je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:40:11)

Statistiky utkání:

Střely na branku: 25:21 (12:4, 7:10, 6:7).
    Vyloučení: 3:5, navíc Valčík (OTR) 5 min [HRU].
    Využití: 3:1.
    V oslabení: 0:0.

60:00

59:42
    Šance pro Tatran v podobě pětiminutové přesilovky. Jan Valčík (OTR) dostává pět minut za hrubost.

Kód přestupku: 909.
    Celkem TM v dnešním utkání: 7.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5, navíc Valčík (OTR) 5 min [HRU].

59:18
    Otrokovice právě vstřelily branku!

Gól do prázdné branky! Nejprve prázdnou branku netrefil Lukáš Uhrinovský, podařilo se to až LUKÁŠI PETŘÍKOVI. Asistence: Karel Ťopek.

58:09
    Střešovice riskují power-play!

Dnešní utkání sledují 452 diváci.

58:08
    Oddechový čas pro hosty.

57:56
    Závar před Michajlovičem, Večeřa odpaluje míček do bezpečí pro domácí.

57:04

JAN VALČÍK se z otočky prosazuje střelou pod horní tyč. Asistence: Martin Krkoška.

56:15
    Matejčík dostal na střed hřiště přihrávku, mezi třemi hráči se prokličkovat nedokázal.

55:20
    Nebezpečná šance Panterů, Kafka připraven.

54:39
    Petřík hledal bekhendem spoluhráče, který si nevěděl rady s obráncem Tatranu.

53:03
    Fridrich pálil pouze do obránce Otrokovic.

52:24

50:50
    Podhráský v oslabení v samostatném úniku. Bekhendovým zakončením branku Michajloviče netrefil.

50:24
    Tomáš Nushart (STŘ) míří k zapisovatelskému stolku, neboť obdržel dvě minuty za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Celkem TM v dnešním utkání: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5.

49:48
    Michajlovič svou levou nohou chytá bekhendový pokus Riebauera.

49:13
    Nebezpečná jedovka z hole Panterů nenadělala Kafkovi velké problémy.

48:18
    Marek Vávra se snažil o sehrání natrénované kombinace z rohu, rozhodčí ale pískají bránění ve hře a volný úder pro domácí.

47:49
    Chybnou rozehrávku Panterů nepotrestal Tomáš Vávra.

47:18
    Další přečíslení Panterů, Valčíkův bekhend nemířil mezi tři tyče.

46:46
    Uhrinovský v přečíslení tři na jednoho, jeho úmysly přečetl Garčar.

46:01
    Po dlouhé době zahrozily Otrokovice.

45:36
    Fridrichův pokus ztečován mimo.

45:11
    Vysoký lob z obrany na Krkošku, který při snaze zasáhnout míček fauluje.

44:39
    Petřík střelou tahem neohrozil svatyni soupeře.

44:08
    Večeřa pronikal po mantinelu a vynutil si faul.

43:15
    Přízemní střela Spáčila minula Kafkovu branku.

42:56
    Křižná přihrávka na Sovjáka nedošla, obránci Střešovic v pozoru.

42:23
    Míček v autu, standardní situace pro Pantery z poloviny hřiště.

41:05
    Střešovice právě vstřelily branku!

Rychlá odpověď! O vyrovnávací gól se zasloužil MAREK DEUTSCH. Asistence: Ondřej Riebauer.

40:51

Využitá přesilovka! Domácí posílá do vedení MICHAL HRADIL. Asistence: Marek Matejčík.

40:01
    Na zahajovacím buly třetí části uspěli hosté.

40:01

Ve druhé části padly dvě branky na obou stranách, nejprve ve 24. minutě dokonal obrat skóre Karel Ťopek, za necelé dvě minuty využil přesilovku Michal Podhráský. Ve 33. minutě vrátil znovu Tatranu vedení Milan Fridrich, domácí odpověděli v početní výhodě za dvě minuty a pět vteřin díky Marku Matejčíkovi.

Statistiky druhého dějství:

Střely na branku: 7:10.
    Vyloučení: 3:2.
    Využití: 1:1.

Další třetina začne přibližně ve 18:33 h.

40:00

39:54
    Kafka nepustil za svá záda míček po standardní situaci Panterů.

39:15
    Na závěr druhé části přesilovka pro domácí. Ondřej Riebauer (STŘ) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

38:26
    Garčar se octl sám před brankářem domácích. Michajlovič situaci perfektně vyřešil a posílá svůj tým rychlým výhozem do protiútoku.

37:45
    Garčarova rána zblokována.

36:44
    Po volném úderu nepřekonal Michajloviče Ježek.

36:08
    Večeřa zahlédl na opačné straně šířky hřiště volného spoluhráče, balónek adresáta nenalezl.

35:27
    Valčík hledal před brankou volného Krkošku, ke druhému jmenovanému se míček nedostal.

34:28

Využitá přesilovka! Z přesilové hry srovnává skóre MAREK MATEJČÍK. Asistence: Michal Nagy.

34:07
    Početní výhoda pro Otrokovice. Dvě minuty za bránění ve hře si musí jít odpykat Petr Heřmanský (STŘ).

Kód přestupku: 911.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

33:48
    Chybu domácích obránců Tatran nepotrestal.

32:23

Krátce po skončení přesilové hry se prosazuje MILAN FRIDRICH. Asistence: Milan Garčar.

32:15

31:20
    Pokus Deutsche z poloviny hřiště nenadělal Michajlovičovi problémy.

30:45
    Martin Krkoška si počínal proti pravidlům v souboji s Milanem Garčarem.

30:15
    Znovu uvidíme přesilovou hru hostů. Jan Valšík (OTR) dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za blokování hokejky.

Kód přestupku: 902.
    Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

29:35
    Uhrinovský dokázal čistě sebrat míček soupeři z hole a vynutit si faul.

28:48
    Do velké šance se po přihrávce Večeři dostal Graclík, na Kafku poslední jmenovaný nevyzrál.

28:04
    V protiútoku Střešovice, domácí obránci zasahují včas.

27:20

27:00
    V útoku Panteři, defenziva Střešovic se má na pozoru.

26:25
    Fridrich ve velkém brankovišti v šanci, netušící Michajlovič vyráží díky svým pohotovým reflexům.

26:02
    Tatran si vynutil faul, nařízena standardní situace pro hosty.

25:20
    Druhá přesilová hra ve prospěch Pražanů. Jan Valčík (OTR) obdržel dvě minuty za bránění ve hře.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

25:06

Využitá přesilovka! Tatran těží z početní výhody, do černého se trefil MICHAL PODHRÁSKÝ. Asistence: Milan Garčar.

24:34
    První přesilovka také pro Tatran. Radim Ivan (OTR) potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

23:30

Obrat skóre! Po zaváhání hostující obrany posílá domácí dnes poprvé do vedení KAREL ŤOPEK. Bez asistence.

22:50
    Střela Podhráského byla zblokována vedle.

21:59
    Dušek se octl sám před brankou, branku minul.

20:25
    Garčar po rychlé rozehrávce Tatranu poskakující míček netrefil.

20:01
    Na zahajovacím buly druhé části uspěli hosté.

20:01

Úvodní dvacetiminutovka končí za nerozhodného stavu, skóre otevřel v závěru desáté minuty Tomáš Nushart, v početní výhodě následně vyrovnal na 1:1 otrokovický Michal Nagy.

Statistiky úvodního dějství:

Střely na branku: 12:4.
    Vyloučení: 0:2.
    Využití: 1:0.

Další třetina začne přibližně ve 17:45 h.

20:00

19:19
    Rychlá akce Tatranu. Garčar hledal na druhé straně šířky hřiště volného spoluhráče, který nedokázal trefit odkrytou branku.

17:55
    Michajlovič bez větších problémů kryje pokus hostů.

16:47

16:35
    Matějčík netrefil míček podle svých představ, Uhrinovského teč nebyla přesná.

15:50
    Panteři kombinují na útočné polovině.

14:47
    Druhá šance pro Pantery v podobě přesilové hry. Michal Podhráský (STŘ) inkasoval dvouminutový trest za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

14:12

Využitá přesilovka! Po pohledné kombinaci nalezl Marek Matejčík v předbrankovém prostoru volného spoluhráče, MICHAL NAGY se do odkryté branky nemýlil. Asistence: Marej Matejčík.

13:44
    Otrokovice se dosud v přesilovce dostaly pouze k jedné střele.

12:35
    Početní výhoda pro domácí. Jiří Kolísko (STŘ) vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

11:16
    Ťopek si vynutil faul u mantinelu.

09:51

V nepřehledné situaci ve velkém brankovišti se nejlépe zorientoval TOMÁŠ NUSHART, jenž otevírá gólový účet dnešního zápasu. Asistence: Tomáš Vávra.

09:30
    Ťopek si počínal nedovoleně v souboji s Fridrichem.

09:00
    Velká branková příležitost domácích! Míček poskakoval po brankové čáře za zády Kafky, na poslední chvíli zatáhl za záchrannou brzdu Podhráský, jenž uklidil balónek do bezpečí pro hosty.

08:13
    Tatran z protiútoku gólmana Panterů neohrozil.

07:49
    Nepovedená kombinace ze strany Otrokovic.

07:00
    Dělovku Hartmana nepropustili domácí obránci ke svému brankáři.

06:13
    Panteři rozehrávali zpoza vlastní branky. Následný přízemní pokus Zbořila nešel mezi tři tyče.

05:51
    Domácí nemířili z dálky přesně.

05:31
    Střela tahem z hole Uhrinovského neprošla přes obranu Střešovic.

05:25
    Ťopkova jedovka z poloviny hřiště zblokována nad.

05:16
    Po faulu na Krkošku nařízen volný úder pro domácí z rohu.

04:07
    Kafka lapil nebezpečnou střelu.

03:33
    Sovják se pokusil o individuální průnik, defenziva červenobílých se však měla na pozoru.

02:41
    Střešovice se snažily ohrozit branku Michajloviče z dálky, neujala se ani následná dorážka.

02:09
    Standardní situace ve prospěch domácího celku neznamenala nebezpečí pro pražský tým.

01:43
    První střelecký pokus Panterů, Kafka zasahovat nemusel.

00:27
    Otrokovice vystihly rozehrávku Střešovic.

00:01
    Na úvodním buly uspěli hosté.

Omlouváme se za technické problémy a pozdní začátek on-line přenosu. Nyní už budeme pokračovat.

00:01

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Tatran Omlux Střešovice: Kafka (Rebro) – Podhráský, Heřmanský, Deutsch, Garčar, Dušek, Ježek, Řehoř – Nushart, T. Vávra, Kolísko, Riebauer, M. Vávra, Slavík, Gruber, Fridrich, Hartman. Trenér: Jiří Jakoubek.

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula.

Vítáme Vás u on-line přenosu z Otrokovic. Utkání začíná v 17:00 hod.
    Góly a asistencie: 15. Nagy (Matejčík), 24. Ťopek, 35. Matejčík (Nagy), 41. Hradil (Matejčík), 58. Valčík (M. Krkoška), 60. Petřík (Ťopek) – 10. Nushart (Vávra), 26. Podhráský (Garčar), 33. Fridrich (Garčar), 42. Deutsch (Riebauer)

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (J. Krkoška) – Večeřa, Hradil, Zbořil, Michal Nagy – Sovják, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Martin Nagy, Graclík, Matejčík, Spáčil, M. Krkoška, Ivan, Petřík. Trenér: Daniel Folta.

ESA logistika Tatran Střešovice: Kafka (Rebro) – Podhráský, Heřmanský, Deutsch, Garčar, Dušek, Ježek, Řehoř – Nushart, T. Vávra, Kolísko, Riebauer, M. Vávra, Slavík, Gruber, Fridrich, Hartman. Trenér: Jiří Jakoubek.

Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula