Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 3:4 (1:3 po s.n.) | Vítkovice – Liberec 7:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 5:7 (kon.) | Bohemians – Pardubice 5:8 (kon.)
po s.n. (1:3)
ACEMA Sparta Praha
3:4 (0:1, 1:1, 2:1 - 0:0)
Bulldogs Brno
cz Sobota 26.10.2013, 17:00 • SH TJ Tatran Střešovice • Livesport Superliga (CZ)

Ze souboje Sparty s Brnem je to ode mě vše. Přeji vám příjemný večer a budu se těšit při sledování dalšího online přenosu. (19:28:22)

Brno nakonec udolalo Spartu po samostatných nájezdech. Brno sice vedlo 2:0 a v poslední třetině i 3:2, Sparta se ale vždy dokázala zvednout a utkání vyrovnat. V samostatných nájezdech si pak lépe počínali brněnští střelci a bonusový bod tak míří do Brna.

V samostatných nájezdech zvítězil tým itelligence Bulldogs Brno.
    Rozhodující gól vstřelil ve druhé sérii PETR JISKI.

Jiří Koutný zvolil backhandový blafák a s ledovým klidem rozhoduje dnešní utkání.

Michal Vrtiška trefil přesně horní růžek, 1:2.

Petr Jiski udělal kličku do forhandu a proměňuje.

Luka Časar zkusil podobnou fintu, ale netrefil branku.

Jakůbek si rozhýbal Beneše a přes padajícího gólmana posílá Brno do vedení. 0:1

Jako první pojede Aleš Jakůbek, proti němu Beneš.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nám vítěze dnešního duelu neurčilo, rozhodnout tak musí samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:07
    Rodina se pokusil o zakončení, brněnští obránci si však všechno pohlídali.