Otrokovice – Tatran 6:4 (kon.) | Sparta – Bulldogs 3:4 (1:3 po s.n.) | Vítkovice – Liberec 7:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Ostrava 5:7 (kon.) | Bohemians – Pardubice 5:8 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
6:4 (1:1, 2:2, 3:1)
ESA logistika Tatran Střešovice
cz Sobota 26.10.2013, 17:00 • SH Štěrkoviště, Tř. T. Bati 1270, Otrokovice • Livesport Superliga (CZ)

59:42
    Šance pro Tatran v podobě pětiminutové přesilovky. Jan Valčík (OTR) dostává pět minut za hrubost.

Kód přestupku: 909.
    Celkem TM v dnešním utkání: 7.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5, navíc Valčík (OTR) 5 min [HRU].

50:24
    Tomáš Nushart (STŘ) míří k zapisovatelskému stolku, neboť obdržel dvě minuty za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Celkem TM v dnešním utkání: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:5.

39:15
    Na závěr druhé části přesilovka pro domácí. Ondřej Riebauer (STŘ) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 3:4.

34:07
    Početní výhoda pro Otrokovice. Dvě minuty za bránění ve hře si musí jít odpykat Petr Heřmanský (STŘ).

Kód přestupku: 911.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3.

30:15
    Znovu uvidíme přesilovou hru hostů. Jan Valšík (OTR) dnes podruhé usedá na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za blokování hokejky.

Kód přestupku: 902.
    Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:2.

25:20
    Druhá přesilová hra ve prospěch Pražanů. Jan Valčík (OTR) obdržel dvě minuty za bránění ve hře.

Vyloučení celkem v zápase: 2:2.

24:34
    První přesilovka také pro Tatran. Radim Ivan (OTR) potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:2.

14:47
    Druhá šance pro Pantery v podobě přesilové hry. Michal Podhráský (STŘ) inkasoval dvouminutový trest za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 0:2.

12:35
    Početní výhoda pro domácí. Jiří Kolísko (STŘ) vyloučen na dvě minuty za bránění ve hře.

Vyloučení celkem v zápase: 0:1.
    Góly a asistencie: 15. Nagy (Matejčík), 24. Ťopek, 35. Matejčík (Nagy), 41. Hradil (Matejčík), 58. Valčík (M. Krkoška), 60. Petřík (Ťopek) – 10. Nushart (Vávra), 26. Podhráský (Garčar), 33. Fridrich (Garčar), 42. Deutsch (Riebauer)

PSG Panthers Otrokovice: Michajlovič (J. Krkoška) – Večeřa, Hradil, Zbořil, Michal Nagy – Sovják, Uhrinovský, Valčík, Ťopek, Martin Nagy, Graclík, Matejčík, Spáčil, M. Krkoška, Ivan, Petřík. Trenér: Daniel Folta.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

ESA logistika Tatran Střešovice: Kafka (Rebro) – Podhráský, Heřmanský, Deutsch, Garčar, Dušek, Ježek, Řehoř – Nushart, T. Vávra, Kolísko, Riebauer, M. Vávra, Slavík, Gruber, Fridrich, Hartman. Trenér: Jiří Jakoubek.

Rozhodca: Libor Gavlas, Lukáš Mikula