Chabarovsk – Barys 3:4 (kon.) | Vladivostok – Omsk 4:1 (kon.) | Novokuzneck – Jekaterinburg 1:3 (kon.)
Novosibirsk – Jugra Chanty-Mansijsk 7:2 (kon.) | Novgorod – Záhreb 2:1 (po pr.) | Kazaň – Doneck 1:0 (kon.)
D. Moskva – Dinamo Minsk 4:0 (kon.) | Riga – CSKA Moskva 4:3 (kon.)
Dynamo Moskva
4:0 (0:0, 1:0, 3:0)
HC Dinamo Minsk
Streda 23.10.2013, 17:30KHL

50:44
    Kaljužnyj pridržal súpera, za svoj faul odišiel na dve minúty na trestnú lavicu.

45:49
    Hákovanie Korjagina, Minsk si zahrá ďalšiu presilovku!

30:06
    Višnevskij (DMS) je vylúčený na dve minúty za hru so zvihnutou hokejkou. Minsk má k dispozícii ďalšiu presilovku.

20:44
    Sekania sa dopustil Solovjov , hostia majú veľkú šancu využiť presilovku päť na tri!

19:48
    Záverečné sekundy priniesli dve prerušenia hry. Jedno z nich kvôli Gorovikovi, ktorý sa dopustil po buly priestupku s názvom hra so zdvihnutou hokejkou. Minsk má presilovku!

07:34
    Prvé vylúčenie zápasu, na dve minúty odchádza na trestnú lavicu Kaznadej za podrazenie.

Jakub Mitter

Góly a asistencie: 40. Gorovikov (Mosljov, Solovjov), 42. Cvetkov (Karmus, Karpov), 54. Babenko (Mironov, Solovjov), 56. Karsmus (Karpov, Mosaljov)

Dynamo Moskva: Lazušin (Barzman) – Korjagin, Višnevskij, Mironov, Solovjov, Derljuk, Barancev, Kasjančuk – Mosaljov, Gorovikov, Komarov – Sopin, Cvetkov, Karsums – Karpov, Babenko, Glazačev – Volkov, Pestunov, Kvapil
    HC Dinamo Minsk: Lalande (Šelepnjov) – Krajíček, Goroško, Meech, Šinkevič, Kaznadej, Filičkin – Irgl, Kaljužnyj, Platt – Jefimenko, Stas, Meleško – Materuchin, Kristek, Surový – Dadonov, Kitarov, Pavlovič – Kirjuščenkov

Rozhodca: Anisimov, Vasiljev – Aljošin, Ivanov