Detroit – San Jose 0:1 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Colorado 0:1 (kon.) | LA Kings – Calgary 2:3 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
Calgary Flames
cz Utorok 22.10.2013, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

57:48
    Kopitar oslabuje v závěru třetí třetiny svůj tým, zbytečné hákování ve středním pásmu!

46:37
    Carter fauluje a hosté si zahrají přesilovou hru.

36:26
    Ale Kings si dlouho hru v plném počtu neužívají, na trestnou lavici totiž odchází Robyn Regehr za podražení!

34:12
    Rozhodčí přerušují hru a opět vylučují a opět na straně Kings, na trestnou lavici míří Carcillo, první přesilovková formace Flames bude mít nyní komerční přestávku k tomu, aby nabrala síly!

32:28
    Doughty dostává dvě minuty za držení a přesilovou hru si zahrají Flames.

28:21
    Kings alespoň vybojovali přesilovou hru, Sven Beartschi dostává za sekání dvouminutový trest.

22:14
    Až po více než dvou minutách hry rozhodčí pískají a to kvůli vyloučení, na trestnou lavici usedá domácí Clifford a hosté si zahrají přesilovou hru.

16:52
    Ale rozhodčí přerušují hru, Lee Stempniak dostává za podražení dvouminutový trest a domácí si v závěru první třetiny zahrají přesilovou hru.

02:53
    Ale nakonec Glencross fauluje a dostává dvouminutový trest, Kings si zahrají první přesilovou hru.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 19. Doughty (Brown, Williams), 37. Carter (M. Richards) – 23. Cammalleri (Hudler, Giordano), 34. Monahan (Cammalleri, Giordano), 60. Brodie (Hudler, Stempniak)

Los Angeles Kings: Quick (Scrivens) – Regehr, Doughty, Mitchell, Vojnov, Muzzin, Greene – Brown, Kopitar, Williams – Carcillo, Richards, Carter – King, Stoll, Lewis – Frattin, Clifford, Fraser
    Calgary Flames: Rämö (MacDonald) – Giordano, Brodie, Russell, Wideman, Butler, O´Brien – Glencross, Cammalleri, Stempniak – Galiardi, Backlund, Bouma – Baertschi, Monahan, Hudler – McGrattan, Colborne, Street

Rozhodca: Larue, Sutherland – Lazarovwich, Pancich

Diváci: 18118