Čeljabinsk – Čerepovec 3:2 (2:1 po s.n.) | Metallurg Magnitogorsk – Jaroslavľ 1:2 (0:1 po s.n.) | Ufa – A. Mytišči 3:1 (kon.)
Nižnekamsk – Petrohrad 1:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
Metallurg Magnitogorsk
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Utorok 22.10.2013, 15:00KHL

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Lokomotiv Jaroslavľ.
    Gól strelil GALIMOV.

Galimov premenil úspešne bekhendový blafák.

54:07
    Vzájomné vylúčenie. Na strane hostí to je za hru vysokou hokejkou Maltsev a na domácej Chabarov na 2 minúty za krošček.

46:35
    Za hákovanie je vylúčený Jakovlev. Presilovka pre hostí.

45:21
    Mozjakin z bezprostrednej blízkosti neprestrelil Kolesnika po krásnej kombinácii.

40:00
    Za hákovanie pôjde na trestnú lavicu Averin. Magnitogorsk začne tretiu tretinu v početnej prevahe.

37:49
    Za vzájomnú potyčku dostávajú trest domáci Brent a hosťujúci Gorochov.

35:10
    Magnitogorsk si vybojoval presilovú hru. Černikov dostáva 2 minúty za podrazenie.

19:33
    Ešte tu je jedno vylúčenie. Shenfeld zahákoval súpera a tak smeruje na trestnú lavicu.

18:02
    Shenfeld neusmernil puk bekhendom do prázdnej bránky.

14:56
    Lokomotiv Jaroslavľ dal gól!
    Akciu 3 na 2 zakončil DANIL APALKOV, ktorý si nakorčuľoval z druhej vlny a strelo zápästím prekonáva Košečkina. Asistencia: Sergej Plotnikov.

13:03
    Tentokrát sa však vylučuje na strane domácich. Malinovskij dostal 2 minúty za nedovolené bránenie.

11:31
    Metallurg Magnitogorsk dal gól!
    Zaripov dostal puk do jazdy a následne ho predložil voľnému SERGEJOVI MOZJAKINOVI, ktorý sa strelou z voleja dokázal presadiť. Asistencia: Danis Zaripov.

10:25
    Za hru vysokou hokejkou je vylúčený hosťujúci But.

Martin Platko

Góly a asistencie: 12. Mozjakin (Zaripov) – 15. Apalkov (Plotnikov), rozh. náj. Galimov

Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov – Lee, Těreščenko – Malenkich, Chabarov – Metljuk, Ibragimov – Mozjakin, Kovář, Zaripov – Shenfeld, Kazionov, Gulaš – Brent, Timkin, Potěchin – Kameněv, Malinovskij, Grigorenko
    Lokomotiv Jaroslavľ: Sanford (Kolesnik) – Ljubuškin, Gorochov – Holos, Vasiljev – Višněvskij, Zotov – Pěreťjagin, Jakovlev – Plotnikov, Averin, Apalkov – Černikov, Ullström, Petrov – But, Kapustin, Galimov – Avtsin, Chlopotov, Maltsev

Rozhodca: Rogačjov, Ščeňjov – Menšich, Chubikin