Čeljabinsk – Čerepovec 3:2 (2:1 po s.n.) | Metallurg Magnitogorsk – Jaroslavľ 1:2 (0:1 po s.n.) | Ufa – A. Mytišči 3:1 (kon.)

Koniec zápasu
    Traktor Čeljabinsk si pripisuje dôležité dva body po výhre na samostatné nájazdy. Celkovo sa patrí povedať, že hlavne za výkon v prvých dvoch tretinách si domáci bod navyše zaslúžia pretože boli aktívnejší a častejšie ohrozovali bránku Jakuba Štepánka, ktorý dnes chytal vynikajúco a určite bol najlepším mužom v hosťujúcom tíme napriek tomu, že útočník Bushuyev zaznamenal 2 góly.
    Ďakujem vám za pozornosť, prajem pekný zvyšok dňa a dovidenia. (17:29:09)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Traktor Čeljabinsk.
    Rozhodujúci nájazd premenil ANTON GLINKIN.

Nikolai Bushuyev svoj nájazd nepremenil a domáci vyhrávajú.

Anton Glinkin premenil opäť a zrazu vedú domáci 2:1, hostia musia dať.

Anton Glinkin premenil samostatný nájazd strelou od žŕdky – 1:1.

Evgeny Kovyrshin nepremenil a Garnett ešte dáva šancu domácim na vyrovnanie.

Evgeny Kuznetsov na domácej strane opäť nepremenil, keď netrafil priestor bránky.

Vadim Berdnikov zamiešal s pukom pred Garnettom, ale ten sa nedal rozhodiť a strelu hosťujúceho hráča chytil.

Petri Kontiola nepremenil pretože Štepánek ho lapačkou skvelo vychytal.

Linus Videll premenil samostatný nájazd a hostia vedú 0:1.

Samostatné nájazdy začínajú.

Ani po predĺžení ešte nepoznáme víťaza tohto duelu, rozhodnú o ňom až samostatné nájazdy. Bližšie ku gólu boli počas predĺženia hostia, ale nedokázali skórovať.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:22
    Kazaktovtsev sa krásne natlačil pred Garnetta a spätnou prihrávkou našiel Čáslavu, ktorý v dobrej pozícii vypálil nad bránku domácich.

63:22
    Videll posunul na Bushuyeva a jeho nedôraznú strelu Garnett s prehľadom chytá. Ani v predĺžení to zatiaľ na gól nevyzerá.

62:34
    Berdnikov mohol ísť sám na Garnetta, ale nemal potrebnú rýchlosť, domáci ho odstavili od puku.

61:45
    Bulis sa pretláčal o puk pred Štepánkom s obrancami hostí, tí boli tentokrát úspešnejší a útočník domácich sa k strele nedostal.

60:55
    Hostia mohli rozhodnúť, keď sa jeden z útočníkov snažil spoza bránky prekvapiť Garnetta.

Peter Kašický

Góly a asistencie: 9. Glinkin (Dugin), 31. Dugin (Bondarev, Glinkin), rozh. náj. Glinkin – 25. Bushuyev, 41. Bushuyev (Nikontsev, Videll)

Traktor Čeljabinsk: Garnett (Demchenko) – Borodkin, Katichev, Kontiola, Panov, A. Kostitsyn – Bondarev, Kondratyev, Kuznetsov, Bulis, Chistov – Klimontov, Vasilchenko, Glinkin, Dugin, A. Popov – Flyagin, Abdullin, Mokin, Kokuyov, Kuryanov
    Severstaľ Čerepovec: Štepánek (Grigoryev) – Andersen, Serkin, Bushuyev, Videll, Nikontsev – Čáslava, N. Popov, Klimenko, Antipov, Berdnikov – Stasenko, Yevseyenkov, Kazakovtsev, Kovryshin, Buchnevich – Fedoseyev, Gogolev, Monakhov, Bumagin, Dedunov

Rozhodca: Zakharov, Safiullov – Metalnikov, Sirotkin