Vladivostok – Jekaterinburg 2:1 (kon.) | Chabarovsk – Jugra Chanty-Mansijsk 4:2 (kon.) | Novokuzneck – Omsk 4:3 (kon.)
Novosibirsk – Barys 2:3 (kon.) | Kazaň – Dinamo Minsk 5:1 (kon.) | Viťaz – Doneck 4:2 (kon.)
Novgorod – S.Moskva 3:4 (po pr.) | D. Moskva – Záhreb 4:3 (kon.) | Lev – CSKA Moskva 1:2 (kon.)
Amur Chabarovsk
4:2 (1:0, 2:2,1:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Sobota 19.10.2013, 08:00KHL

Pekný zvyšok dňa vám praje Marek Antalík. (10:15:25)

V poslednej tretine sa domácim podarilo veľmi dobre brániť stredné pásmo. Navyše pridali štvrtý gól zásluhou Sitnikova. Po výsledku 4:2 sa domáci tešia z výhry a troch bodov do tabuľky. V tretej tretine boli tak isto strelecky aktívnejší hostia 9:13 a na vhadzovania to bolo 9:6 pre domácich.

60:00

59:32
    Hostia sa zrejme nedostanú ani k možnosti odvolať svojho brankára.

59:20
    Strela Starostu skončila len v lapačke Murygina.

59:00
    Amur v plnom počte.

58:30
    Jugra s pukom v útočnej tretine, ale bez výsledného efektu a navyše stráca pásmo.

57:40
    Hostia majú možnosť ešte, čo si vymyslieť. Hrajú v početnej výhode, ale nedarí sa im vôbec vystreliť na Kuznecova.

57:00
    Dmitrij Lugin – Jugra – 2. min. – podrazenie.

55:58
    Kňajazev odpaľuje puk so svojej tretiny.

54:55
    Puk je pred bránou Kuznecova, čo je pre Amur dôležité.

54:32
    Domácim vyhovuje, že hrajú v presilovú hru. Nemusia sa nikde hnať. Zbierajú sekundičky, čo hosťom vôbec nevyhovuje pri dvojgólovom manku.

54:07
    Kirril Putilov – Jugra – 2. min. – podrazenie.

53:00
    Muršak mal čistú šancu po prihrávke spoza bránky od Junkova, ale puk nezasunul za Kuznecova.

52:45
    Strely Starostu a Magogina zneškodňuje výborne chytajúci Murygin.

52:01
    Šefer doviedol puk do útočného pásma. Snažil sa niečo vymyslieť, ale dlho váhal a prišiel o puk.

50:50
    Obranca Marek Trončinský sa dostával do gólovej šance, ale domáca obrana ho čisto zastavuje.

50:22
    Amur v plnom počte. Ubránil sa dôležitému oslabeniu.

49:51
    Domáci sa dokázali oslobodiť. Puk je v strednej tretine.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 8. Timotej Šiškanov, 32. Dmitrij Lugin, 36. Dmitrij Bykov, 46. Timotej Šiškanov – 23. Michail Žukov (Vitalij Sitnikov), 35. Vitalij Sitnikov (Tomáš Starosta)

Amur Chabarovsk: Murygin (Jerjomin) – Reese, A. Loginov, V. Loginov, Terjajev, Ježov, Bykov, Salcido, Bilalov – Muršak, Korotkov, Junkov – Tarasov, Dubinin, Stepanov – Lugin, Litovčenko, Klimčuk – Šiškanov, Smurov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuznecov (Birjukov) – Šefer, Starosta, Sokolov, Trončinský, Chvostov, Grot, Putilov, Ďjakov – Sitnikov, Žukov, Magogin – Dixon, Andersson, Savinainen – Kňjazev, Gorbunov, Krysanov – Jacenko, Petrov, Gusev

Rozhodca: Kiseljov, Ščeňjov – Zacharenkov, Sivov.