Buffalo – Vancouver 0:3 (kon.) | Toronto – Carolina 2:3 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 3:2 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Montreal – Columbus 5:3 (kon.) | Tampa Bay – Minnesota 3:1 (kon.)
Florida – Boston 2:3 (kon.) | Ottawa – NJ Devils 5:2 (kon.) | Chicago – St. Louis 2:3 (0:1 po s.n.)
Nashville – LA Kings 1:2 (0:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 4:3 (1:0 po s.n.) | Colorado – Detroit 2:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
3:1 (1:0, 0:0, 2:1)
Minnesota Wild
cz Piatok 18.10.2013, 01:30 • Tampa Bay Times Forum, Tampa • NHL

60:00
    V závěru ještě formální vyloučení na obou stranách. Za nesportovní chovánípo dvou minutách pro Konopku a Crombeena.

53:57
    Přesilovka Tampy alespoň pro tuto chvíli končí. Killorn inkasuje dvě minuty za podražení. Hraje se 4 na 4.

52:41
    Velká nepříjemnost pro hosty, sotva vyrovnali, Cooke dostává čtyřminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí.

46:06
    Téměř čtyři minuty se teď hrálo bez přerušení, až teď po faulu Niederreitera zní píšťalka rozhodčího. Dvě minuty za hákování.

31:06
    Hostující Spurgeon je vyloučen za nedovolené bránění a poměr sil na ledě se vyrovná.

30:39
    Stamkos dostává dvě minuty za držení hole.

25:22
    První přesilovka Minnesoty. Connoly zasáhl vysokou holí Pariseho.

21:59
    Hosté si ale dál počínají hodně nedisciplinovaně. Dvě minuty pro Spurgeona za vražení na hrazení.

19:06
    Tampa si zase zahraje přesilovku. Začalo to bodyčekem Gudase na Brodziaka. To ještě proběhlo v mezích pravidel, roli mstitele ale pak na sebe vzal Scandella a dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

12:19
    Pominville podrazil Gudase a Tampa si zahraje přesilovou hru.

Robin Mana

Góly a asistencie: 15. Johnson (Filppula, Pánik), 55. Stamkos (Carle, Gudas), 60. Salo – 52. Koivu (Niederreiter, Suter)

Tampa Bay Lightning: Bishop – Carle, Gudas, Salo, Hedman, Šustr, Brewer – Malone, Stamkos, St. Louis – Killorn, Filppula, Pánik – Palát, Johnson, Purcell – Connolly, Thompson, Crombeen
    Minnesota Wild: Harding – Brodin, Suter, Spurgeon, Stoner, Dumba, Scandella – Niederreiter, Koivu, Parise – Pominville, Granlund, Heatley – Fontaine, Brodziak, Cooke – Veilleux, Konopka, Mitchell

Rozhodca: Hasenfratz, Pochmara – Barton, Sharrers

Diváci: 16 454