Chabarovsk – Jekaterinburg 3:5 (kon.) | Vladivostok – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Barys 3:5 (kon.)
Novosibirsk – Omsk 2:1 (kon.) | Kazaň – Záhreb 5:3 (kon.) | Viťaz – Dinamo Minsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Doneck 1:0 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
Viťaz Moskovská oblasť
2:1 (0:0, 0:1, 1:0-0:0)
HC Dinamo Minsk
Štvrtok 17.10.2013, 17:00KHL

2 body zostávajú v Podolsku, keď domáci vyhrali po nájazdoch 2:1. Hoci Minsk vyhrával takmer po celý zápas, domáci vyrovnali zásluhou Shitikova a tento istý hráč sa presadil aj v predĺžení a rozhodol tak dnešný zápas.
    Odomňa je to na dnes všetko, ja Vám ďakujem za pozornosť. (19:25:57)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Viťaz Podolsk.
    Domáci víťazia po samostatných nájazdoch, keď DMITRIJ SHITIKOV svoj pokus premenil a pridal tak druhý gól v dnešnom stretnutí.

Meleshko ale gól nedáva!

Shitikov pridáva druhý gól v dnešnom stretnutí! Opäť sa presadzuje kľučkou do bekhendu.

Platt však ako prvý nepremenil. Na rad idú domáci.

Hennesy z domácich taktiež dáva! Jeho blafák do bekhendu slávi úspech.

Irgl dáva! Český útočník si vychutnal Lisutina a svojim nájazdom mu nedal šancu.

Začínajú hostia, ako prvý sa k putu stavia Irgl.

Samostatné nájazdy začínajú.

Gól sme nevideli ani v predĺžení a tak ideme do nájazdov.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:35
    Platt sa oprel do puku spoza modrej čiary, no Lisitun kryje a hru prerušuje.

63:45
    Zdá sa, akoby obe mužstvá vyčkávali na nájazdy, ani jedno z mužstiev sa nikam neponáhľa a naozaj to nevyzerá tak, žeby sme mali byť svedkami gólu v predĺžení.

62:33
    Hostia si teraz ale nerozumeli v rozohrávke a puk v podstate iba odovzdali hráčom Viťazu.

61:15
    Teraz sme boli svedkami opäť súboja Materukhin- Lisutin a opäť bol úspešný druhý menovaný. Treba však dodať, že Materukhinova šanca nebola ani zďaleka taká vyložená, ako tie z tretej tretiny.

60:58
    Máme za sebou takmer celú prvú minútu, no ani jedno z mužstiev sa nepúšťa bez hlavo do útočenia a vyčkáva na chybu súpera.

60:01
    Začalo predĺženie.

Tomáš Fiala

Góly a asistencie: 54. Shitikov, rozh. náj. Shitikov – 16. Materukhin (Platt, Kristek)

Viťaz Moskovská oblasť: Lisutin (Ivanchik) – Mezei, Pyett, Khafizullin, Malevich, Seleznyov, Golovkov, Tatalin, Kudinov – Rybin, Hennessy, Afinogenov – Soloduhin, Koksharov, Shitikov – Rybakov, Topol, Vasilev – Ivanov, Makeyev, Mamin
    HC Dinamo Minsk: Shelepnyov (Haugen) – Krajíček, Goroshko, Meech, Filichkin, Shinkevich, Kaznadey – Surový, Irgl, Kalyuzhny – Stas, Yefimenko, Meleshko – Kristek, Platt, Materukhin – Kiryushchenkov, Zakharov, Kitarov – Dadonov