Chabarovsk – Jekaterinburg 3:5 (kon.) | Vladivostok – Jugra Chanty-Mansijsk 2:3 (kon.) | Novokuzneck – Barys 3:5 (kon.)
Novosibirsk – Omsk 2:1 (kon.) | Kazaň – Záhreb 5:3 (kon.) | Viťaz – Dinamo Minsk 2:1 (2:1 po s.n.)
Novgorod – Doneck 1:0 (kon.) | HC Slovan – Riga 3:4 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Jugra Chanty-Mansijsk
Štvrtok 17.10.2013, 11:00KHL

Pekný zvyšok dňa vám ešte želá Marek Antalík. (13:13:51)

Záverečná tretina patrila jasne hosťom, ktorý dvomi gólmi v rozpätí piatich minút otočili stav zápasu vo svoj prospech a v záverečných minútach súpera nepustili takmer do žiadnej šance.

60:00

59:23
    Hostia nedovoľujú záverečný nápor domácemu mužstvu a zrejme sa sa Admiralu dnes vyrovnať už nepodarí a hostia si odvezú tri body.

58:35
    Savinainen s pukom v útočnom pásme pri mantinely nazbieral ďalšie sekundičky pre svoje mužstvo.

58:00
    Domácim zostávajú dve minúty do konca 60.min. na vyrovnanie.

56:54
    Puk majú hostia vo svojej moci a zbierajú sekundičky. Domáci ichnapádajú, ale nedarí sa im získať puk.

55:57
    Puk posielaju hostia do strednej tretiny, prerušovať sa nebude.

54:23
    Admiral sa predsa len dostal do pásma, ale obrana Jugry ich vytláča ku mantinelu.

53:32
    Domáci sa snažia v závere aspoň vyrovnať.Nedarí sa im však udržať sa v útočnom pásme.

51:54
    Závar pred bránou Jurgy likviduje brankár hostí.

51:30
    Pozor by si mali dať aj na zadné dvierka. V šanci sa ocitol Schütz, ale Birjukov jeho pokus zlikvidoval.

50:59
    Hostia po treťom góle nepoľavili a pokračujú v nápore.

50:09
    Jugra dal gól!

JONAS ANDERSSON dostáva Jugru prvýkrát v zápase do vedenia. Strelou z bodu na vhadzovanie po pravej ruke Lundströma nedal šancu svojmu krajanovi v domácej bráne.

48:23
    Gračov sa ocitil vo vyloženej šanci, ale ju nezakončil gólom. Obrancovia hostí ho trsne pred zakončení zbavili puku.

47:26
    Jugra je pri chuti. Podarilo sa im vyrovnať a chceli by sa dostať do vedenia.

46:30
    Na ťahu sú domáci, ale Birjukov neinkasuje.

45:29

Potom ako sa skončila presilová hra hostí, kde nedokázali vystreliť hostia na Lundströma sa presadil DENIS GROT, keď dorazil strelu Bulanskija do siete.
    Asistencie: Arťom Bulanskij, Anton Krysanov.

45:23
    Admiral v plnom počte.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 12. Sergej Barbašev (Vladimír Pervušin), 37. Igor Bortnikov (Arťom Ternavskij, Mathias Porseland) – 29. Denis Sokolov (Jonas Andersson), 46. Denis Grot (Arťom Bulanskij, Anton Krysanov), 51. Jonas Andersson

Admiral Vladivostok: Lundström (Ivannikov) – Osipov, Antropov – Porseland, Těrnavskij – Perry, Zemčjonok – Poleščuk – Lisin, Bergfors, Schütz – Gynge, Nikitěnko, Ugarov – Drugov, Gračjov, Bortnikov – Pervušin, Barbašev, Kuzněcov A.
    Jugra Chanty-Mansijsk: Birjukov (Kuznecov) – Šefer, Starosta – Trončínský, Sokolov – Putilov, Chrostov – Ďjakov, Groť – Sitnikov, Žukov, Magogin – Dixon, Andersson, Savinainen – Buljanskij, Krysanov, Knjazev – Jacenko, Petrov, Gusev.

Rozhodca: Dejev, Karabanov – Petrov, Fatejev