Toronto – Minnesota 4:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Vancouver 2:3 (kon.)
Pittsburgh – Edmonton 3:2 (kon.) | Carolina – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.) | Tampa Bay – LA Kings 5:1 (kon.)
Detroit – Columbus 2:1 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:6 (kon.) | Nashville – Florida 4:3 (kon.)
Winnipeg – Montreal 0:3 (kon.) | Colorado – Dallas 3:2 (kon.) | Arizona – Ottawa 3:4 (po pr.)
Detroit Red Wings
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Columbus Blue Jackets
cz Streda 16.10.2013, 02:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

50:11
    Na trestnou lavici míří Gáborík, který se provinil vražením na hrazení. Detroit má šanci rozhodnout dnešní utkání.

30:20
    Detroit bude hrát přesilovou hru, když je za nedovolené bránění vyloučen na 2 minuty MacKenzie.

26:45
    Bude se vylučovat. Za nedovolené bránění je vyloučen Franzen. Columbus tedy bude hrát další přesilovou hru. Následuje ještě komerční přestávka.

19:16
    Detroit bude hrát ve čtyřech. Lashoff zbytečně fauloval a je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

12:50
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Johansen se provinil hákováním a odchází na trestnou lavici.

11:33
    Za nedovolené bránění je vyloučen Kronwall a Detroit tak čeká oslabení. Columbus má šanci vyrovnat.

3:03
    Detroit bude tedy hrát přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen na 2 minuty Boll.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 6. Alfredsson (Dacjuk, Zetterberg), 32. Bertuzzi (Zetterberg, Kronwall) – 28. Atkinson

Detroit Red Wings: Gustavsson (Mrázek) – Ericsson, Kronwall, Quincey, DeKeyser, Lashoff, Kindl – Bertuzzi, Dacjuk, Zetterberg – Abdelkader, Weiss, Franzen – Alfredsson, Andersson, Cleary – Tootoo, Glendening, Miller
    Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Ťjutin, Johnson, Wisniewski, Murray, Savard, Nikitin – Gáborík, Dubinsky, Atkinson – Umberger, Johansen, Jenner – Letestu, Anisimov, Comeau – Boll, MacKenzie, Collins

Rozhodca: Kozari, VanMassenhoven – Henderson, Kovachik

Diváci: 20 066