Azerbajdžan – Portugalsko 0:2 (kon.) | Albánsko – Bosna 0:1 (kon.) | Wales – San Maríno 4:0 (kon.)
Írsko – Rumunsko 0:1 (kon.) | Malta – Grécko 0:4 (kon.) | Rusko – Dánsko 0:2 (kon.)
Slovinsko – Bulharsko 2:1 (kon.) | Nórsko – Izrael 1:3 (kon.) | Turecko – Poľsko 1:0 (kon.)
Moldavsko – Fínsko 1:0 (kon.) | Srbsko – Sev. Írsko 3:1 (kon.) | Nemecko – Faerské ostrovy 3:2 (kon.)
Anglicko – Litva 5:0 (kon.)
Albánsko
0:1 (0:1)
Bosna a Hercegovina
cz Utorok 15.10.2013, 15:00 • Ruzhdi Bizhuta, Elbasan • Kvalifikácia na ME U21

To je z mé strany vše, děkuji za pozornost. (16:51:21)

Bosna a Hercegovina nakonec vyhrává hubeně 1:0 po Kvesičově penaltě. Zápas ale příliš vzrušující nebyl. Ve druhém poločase dokonce Bosenští ani jednou nevystřelili na bránu, ani mimo ní. Albánie se ke konci trochu vzpamatovala, jenže její ofenzíva je ještě žalostnější. Každopádně Albánie po dnešku zůstává ve 4. skupině kvalifikace bez bodu.

90+2
    Kristián Jajalo příliš otálel s rozehrávkou a vidí za zdržování hry žlutou kartu.

88
    Domácí zahrávali za poslední dvě minuty tři rohy. Ani jeden ale nevedl k žádné vyložené šanci.

87
    Albánie bude zahrávat roh. Staví se k němu Bunjaku.

85
    Bosna naposledy střídá. Ze hřiště odchází Haris Duljevič a nahrazuje ho Danijel Graovac.

84
    Albánie byla nucena vyklidit bosenský předbrankový prostor. Čas se jí už ale krátí, chce-li pomýšlet alespoň na vyrovnání.

81
    Hned poté měli Albánci další roh. Taipi se natahoval k míči a zamířil do brány. Jajalo byl pozorný a jeho pokus chytil.

80
    Bosna a Hercegovina střídá, ze hřiště odchází Mario Kvesič a nahrazuje ho Nebojša Runič

79
    Další rohový kop pro Albánii.

77
    Kristián Jajalo nákop chytil a rozehrává.

77
    V následující akci fauloval Kvesič. Rrahmani se staví k volnému přímému kopu.

76
    Konečně Albánci vystřelili. Enis Kavazaj však netrefil bránu.

75
    Avšak hra znovu zklouzla do šedi. Bosně taková hra zřejmě vyhovuje.

72
    Barašič fauloval Taipiho. Rozehrával Gjino.

70
    25 minut druhého poločasu už uplynulo. Je to k nevíře, ale ještě jsme neviděli ani jednu sřelu na bránu, ba dokonce ani mimo bránu!