Montpellier – Lyon 5:1 (kon.) | Bordeaux – Sochaux 4:1 (kon.) | Marseille – Paríž 1:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
4:1 (2:1)
FC Sochaux
cz Nedeľa 06.10.2013, 17:00 • Stade Jacques Chaban-Delmas, Bordeaux • Ligue 1 McDonald’s

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:53:25)

Ano, je dobojováno. Domácí fotbalisté slaví vysoké vítězství 4:1, které stanovily ve druhém poločase dva góly Diabatého, jenž se prosadil v 70. a v 89. minutě. Hosté nezačali zápas špatně, dokonce vedli, pak ale "ztratili půdu pod nohama" a domácí je jasně přehrávali. Tři body si připisuje favorizované Bordeaux, hosté své bodové konto nerozšíří.

90+3
    Probíhají poslední vteřiny dnešního zápasu, který je již dávno rozhodnutý. Hosté dnes žádný bod nezískají a z Bordeaux odjedou s prázdnou.

90+2
    Autové vhazování Orbána z levé strany, míč letí na polovinu Sochaux, výborným obranným zákrokem se nyní blýskl Faussurier.

90+1
    Ještě tři minuty budeme sledovat dnešní bitvu, kterou domácí zvládli, byť do ní nevstoupili zrovna nejlépe.

90
    Je tu devadesátá minuta, o vítězi je již dávno rozhodnuto.

89
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Ale hostům se rozehrávka hrubě nepovedla, po chybě Contouta se k míči dostává Rolán, bleskově posoupvá na CHEICK TIDIANE DIABATÉHO, který se dostává sám před Pouplina, jehož lehkým obloučkem překonává a je to 4:1!

89
    Chalmé dostává zbytečnou kartu, jeho skluz proti Contoutovi byl zbytečně tvrdý.

88
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Abdou Traoré, přichází Younes Kaabouni.

87
    Rafaël Dias centruje, obrana Bordeaux v pohodě odvrací.

86
    Další rohový kop pro Sochaux, hosté rozehrají z levé strany.

85
    Rohový kop Sochaux, Contoutovo střela končí pouze vedle branky.

84
    hosté kombinují na půli soupeře, domácí již nikam nespěchají a soustředí se na defenzivu.

82
    Prcić fauluje na polovině soupeře, domácí rozehrávají. Nyní se ale píská ofsajd a v něm Diabaté.

82
    Hosté se ubránili, míč letí až na polovinu Bordeaux.

81
    Nákop domácích na Rolána, ten byl ale zdvojen a nakonec Faussurier odkopává do autu.

81
    Ano, míč již byl za postranní čárou, ač A. Camara hrál stále dál, Chalmé bude vhazovat z pravé strany.

80
    A. Camara připravil dobrou pozici pro střelu z voleje, nicméně Lopy si míč ještě předkopl, čímž se sám dostal z dobré pozice.

80
    Začíná poslední desetiminutovka dnešního utkání, po zásahu Henriqueho budou hosté vhazovat z levé strany, na polovině soupeře.

Martin Dvořák

Góly: 21. Saivet (pen.), 38. Jussiê (Mariano), 70. Diabaté (Rolán), 89. Diabaté (Rolán) – 17. Contout (Roudet)

Karty:   12. Henrique (BOR), 71. Obraniak (BOR), 89. Chalmé (BOR) – 21. Pouplin (SOC), 67. Prcić (SOC)

Girondins Bordeaux: Carrasso – Henrique, Sané, Orban, Mariano (66. Chalmé) – Obraniak, Jussiê (65. Rolán), Traoré (88. Kaabouni), Sertic – Saivet, Diabaté.
    Náhradníci: Olimpa – Savić, Chalmé, Planus, Rolán, Sacko, Kaabouni.

FC Sochaux: Pouplin – Corchia, Kanté, L. Zouma, Faussurier – Dias, Lopy, Guerbert (65. Prcić), Roudet (72. Camara) – Contout, Bakambu (59. Mayuka).
    Náhradníci: Camara – Peybernes, Poujol, Prcić, Boumal, Camara, Mayuka.

Rozhodca: Kalt – Philippe, Pacelli