Atlético Madrid – Vigo 2:1 (kon.) | Sevilla – Almería 2:1 (kon.) | Getafe – Real Betis 3:1 (kon.)
Bilbao – Valencia 1:1 (kon.)
Athletic Club Bilbao
1:1 (0:1)
Valencia CF
Nedeľa 06.10.2013, 21:00 • San Mamés Barria • Španielska LaLiga

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem dobrú noc! Vidíme sa pri ďalších onlajnoch! (22:53:26)

Je dobojované! Athletic Bilbao dokázal v druhom polčase aspoň vyrovnať nepriaznivé skóre z prvého polčasu a na domácej pôde remizoval v súboji tabuľkových susedov proti Valencii 1:1. Domáci tím sa v záverečných minútach snažil o strelenie víťazného gólu, no zverenci Ernesta Valverdeho sa musia uspokojiť aj s bodom.

90+3
    Domáci útočia do plných, hostia sa bránia a počítajú sekundy do konca zápasu...

90+2
    Susaetov center však nenarobil hosťom takmer žiadne komplikácie. Jeho pas našiel na prednej žrdi Héldera Postigu, ktorý okamžite vykopol loptu do bezpečia.

90+1
    Domáci môžu streliť víťazný gól po rohovom kope.

90
    Rozhodcovia pridávajú druhému polčasu tri minúty.

89
    Toquerov center bol Víctorom Ruízom zblokovaný za postrannú čiaru.

88
    Susaeta opäť robil starosti hosťujúcej defenzíve. Tentokrát jeho prízemný pokus Guaita bez problémov kryl.

87
    Zblokovaný center Susaetu končí v rukách Guaitu.

86
    Hostia sa snažili zaútočiť, ale ich akcia stroskotala na nepresnej prihrávke Canalesa, ktorý nepresne hľadal Guardada.

85
    Banegov následný center odpratala domáca defenzíva bez problémov do bezpečia.

84
    Mikel Rico sa previnil taktickým faulom na Jonasa.

83
    Domáci si skvele rozumeli v šestnástke hostí, no ich zakončenie zblokoval jeden z hosťujúci obrancov.

82
    Aduriz dostal nepríjemný zásah kopačkou od hosťujúceho hráča, no žltá karta sa neudeľovala.

81
    Hélder Postiga mieril po presnom centri hlavou nad bránku Iraizoza.

80
    Iraola dostal krásny pas do behu, no bol v postavení mimo hry.

79
    Miroslav Djukić vyťahuje posledné striedanie, Barragána nahradil Víctor Ruíz.

77
    Domácich tento gól každopádne skvele nakopol, v záverečných minútach sa budú snažiť zvrátiť vedenie na svoju stranu.