Parma – Sassuolo 3:1 (kon.) | Catania – CFC Janov 1:1 (kon.) | Sampdoria – Turín 2:2 (kon.)
Udinese – Cagliari 2:0 (kon.) | Bologna – Hellas 1:4 (kon.) | Neapol – Livorno 4:0 (kon.)
Bologna – Hellas 1:4 (kon.) | Juventus – AC Miláno 3:2 (kon.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (kon.)
FC Parma
3:1 (1:1)
U.S. Sassuolo Calcio
Nedeľa 06.10.2013, 12:30Talianska Seria A

Máme tu koniec stretnutia, domáci napriek oslabeniu dokázali doviesť tento zápas do víťazného konca, keď sa v druhuom polčase postarali o góly Rosi a Cassano.

Dovidenia pri ďalších prenosoch z futbalu, či hokeja. (14:26:04)

90+3
    Flores nebezpečne a prudko vystrelil spoza šestnástky z ľavej strany, Bajza chytá!

90+3
    Plynú posledné sekundy stretnutia, pri lopte hostia no ďaleko od brány Bajzu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Acquach (FC Parma).

90
    De Marco nadstavuje 3 minúty, no pochybujem, že sa hosťom podarí ešte zdramatizovať stretnutie.

89
    A preMagnanelli sa previňuje v krátkom časovom slede druhýkráta v dnešnom stretnutí končí!

89
    Magnanelli dostáva žltú kartu za úmyselnú hru rukou.

85
    Hostia majú posledných 5 minút riadneho hracieho času a potom budú čakať, koľko minút nadstaví rozhodca dnešného duelu De Marco!

84
    Štandartka pre hostí, ale obranca Parmy túto loptu bezpečne odhlavičkoval ďaleko od svojej brány.

83
    Skvelý Cassano našiel Gobbiho, ktorý šiel úplne sám na brankára Pegola, ale trestuhodne prestreľuje jeho bránu!

80
    Pozor na šancu hostí! Zaza pálil bombu zo šestnástky, netrafil však bránu!

80
    Vyzerá to tak, že hostia po dvoch remízových zápasoch dnes nezaknihujú bodový zápis.

79
    Striedanie v tíme U.S. Sassuolo Calcio: z ihriska odchádza Scheltto, prichádza Alexe.

77
    Domáci napriek tomu, že hrajú od začiatku druhého polčasu len s desiatimi hráčmi tak predvádzajú výborný organizovaný výkon!

76
    Parma dala gól! ANTONIO CASSANO sa dočkal aj gólu po svojom skvelom výkone v dnešnom stretnutí! Hostia sa snažili zahrať ofsajdovú pascu, čo im nevyšlo, Cassano sa teda ocitol sám pred Pegolom a z halfvoleja poslal loptu k jeho ľavej tyči!

75
    Laribi zahrával rohový kop, presným centrom našiel Zazu, ale ten hlavičkuje úplne mimo domácej brány.

73
    Striedanie v tíme U.S. Sassuolo Calcio: z ihriska odchádza Kurtič, prichádza Laribi.

71
    Parma dala gól! Najlepší hráč na ihrisku v doterajšom priebehu Cassano poslal opäť krásny center na svojho spoluhráča, a síce na ROSIHO a ten už nemal problém hlavičkou skórovať z bezprostrednej blízkosti!