Žilina – B. Bystrica 1:4 (kon.) | Skalica – Košice 2:1 (kon.) | Trenčín – Martin 3:2 (1:0 po s.n.)
Piešťany – Nitra 3:2 (2:0 po s.n.) | Zvolen – Poprad 3:2 (kon.)
HKM Zvolen
3:2 (1:1, 1:0, 1:1)
HK Poprad
Piatok 04.10.2013, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • Tipos Extraliga (SR)

50:45
    Lubor Pokovič teraz oslabuje svoj tím, kedže inkasuje dve minúty za držanie.

47:13
    Bryndziari dostávajú ideálnu príležitosť na zvýšenie svojho vedenia! Jaroslav Jabrocký dostáva dve minúty za podrazenie!

28:29
    Vylučuje sa teda, ako som už spomínal, na strane domácich. Lubor Pokovič dostal dve minúty za hákovanie.

24:43
    Zvolenčania si zahrajú presilovku. Jaroslav Jabrocký, hákovanie!

16:48
    A teraz budú mať hostia na to ideálnu príležitosť, lebo na trestnú lavicu odchádza za podrazenie domáci hráč Kamil Brabenec.

11:55
    Netrvalo dlho a už je po presilovke hostí. Jakub Drábek odchádza na dve minúty za hákovanie. Sily na ľade sa nám teda vyrovnajú.

11:41
    A bude sa prvýkrát v tomto stretnuti vylučovať. Na trestnú lavicu odchádza hráč zvolenského HKM, Peter Hraško a odsedí si 2 minúty za podrazenie.

Jakub Bartko

Góly a asistencie: 15. Mucha (Juraško, Podkonický), 35. Brabenec (Podkonický, Zuzin Peter), 43. Podkonický (Hraško, Zuzin Peter) – 13. Kurali (Kroták), 55. Lapšanský (Mlynarovič)

HKM Zvolen: Šimko (Cibuľa) – Pokovič, Juraško (C), Obšut, Hraško, Mucha, Ťavoda, Pichnarčík, Pospíšil – Podkonický (A), Brabenec (A), Zuzin Peter – Chovan, Huňady, Škvaridlo – Baláž, Jurík, Síkela – Ďaloga, Čanky, Zuzin Lubor
    HK Poprad: Sidor (Srnec) – Fabian, Nitriansky, Kasík (A), McNamara, Gaborčík, Kurali, Šterbák, Belluš – Jabrocký, Mlynarovič, Lapšanský – Drábek, Stals, Sýkora – Paločko, Takáč, Kroták (C) – Gapa, Paukovček, Nagy Marek

Rozhodca: Konc J. – Sčensný, Smrek

Diváci: 1 110