Havířov – Kadaň 1:2 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 1:3 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 1:0 (1:0 po s.n.)
Most – Olomouc 1:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 3:4 (2:3 po s.n.)
Beroun – Třebíč 1:3 (kon.)
Medvědi Beroun 1933
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
SK Horácká Slavia Třebíč
cz Streda 02.10.2013, 18:00 • Stadion Beroun • 1. liga (ČR)

A je dobojováno! Třebíč v závěrečné třetině vstřelila rozhodující druhý gól a zvítězila. Medvědi sice měli na konci několik slušných příležitostí, ale neprosadili se. Jejich skvělá série tak dneškem skončila. (20:22:19)

60:00

59:58
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto! MAREK LAŠ završil vítězství Třebíče střelou do prázdné branky! Asistence: Rostislav Malena, David Dolníček

59:28
    Domácí zkouší na závěr power play.

59:14
    Třebíč je ve čtyrech.

59:50
    Další Šenkeříkova rána byla zblokovaná jedním z obránců Třebíče.

58:40
    Oddechový čas pro domácí.

58:40
    Šenkeříkovu střelu od modré ukryl do své výstroje brankář Falter.

58:30
    David Jonáš mohl dorážet do prázdné branky, ale trefil pouze boční síť!

58:22
    Petr Šenkeřík se ukvapil a vypálil z nevýhodné pozice, Třebíč se osvobozuje.

57:47
    Tak to bude zajímavé. Malena si jde sednout na trestnou lavici za podražení. Medvědi mají přesilovku pět na tři!

57:24
    Šance pro Medvědy v podobě přesilové hry!

57:21
    Střela Babky z těžké pozice šla po zemi metr vedle branky soupeře.

56:45
    Šimboch se vyznamenal proti střele Vondráčka z těsné blízkosti a udržel tak Medvědy ve hře.

56:15
    Brankář Šimboch raději ukryl volný kotouč do své lapačky.

55:50
    Medvědi se ihned derou dopředu, ale zatím se jim nedaří usadit v soupeřově třetině.

54:42

Třebíč se ujala pět minut před koncem vedení! Krásnou přihrávku před branku dostal JAN WASSERBAUER, který pouze nastavil správně hokejku a poslal puk do berounské branky. Asistence: Nahodil

54:30
    Další spolehlivý zákrok gólmana Faltera po střele Chalupy.

54:10
    Zdeněk Kubica osprchoval hostujícího gólmana ledem a hned se stal terčem soupeřových obránců.

54:00
    Hra se přesunula po delší době k brankáři Šimbochovi.

Góly a asistencie: 32. Dresler (Hrdel, Šenkeřík) – 6. Křivohlávek (Kadela), 55. Wasserbauer (Nahodil), 60. Laš (Malena, Dolníček)

Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Mastík) – Šenkeřík, Špelda, Kužel, Chalupa, Jebavý, Látal, Sklenička, Dresler– Marek, Kubica, Vrdlovec – Jonáš, Hrdel, Kubeš – Malý, Stromko, T. Půlpán – A. Půlpán, Šteiner, Babka.
    SK Horácká Slavia Třebíč: Falter – Dusík, Bilčík, Rangl, Hruška, Dietz, Dlapa, Malena – Čuřík, Dolníček, Laš – Vondráček, Nahodil, Wasserbauer – Kadela, Kaut, Křivohlávek – Přibyl, Moučka, Čech

Rozhodca: Luckzkow – D. Štětina, J. Štětina