Chabarovsk – HC Slovan 2:5 (kon.) | Vladivostok – Lev 2:3 (po pr.) | Novosibirsk – Riga 1:4 (kon.)
Novokuzneck – CSKA Moskva 2:3 (po pr.) | Kazaň – A. Mytišči 4:2 (kon.) | Viťaz – Jaroslavľ 2:3 (kon.)
Novgorod – Petrohrad 5:2 (kon.) | D. Moskva – Čerepovec 3:1 (kon.)
Admiral Vladivostok
2:3 (1:1, 0:1, 1:0)
Lev Praha
Utorok 01.10.2013, 11:00 • Fetisov Arena • KHL

60:23
    Lev Praha dala gól!
    Lev potreboval len 23 sekúnd v predľžení aby rozhodol o svojej výhre. Druhým gólom v zápase sa presadil obranca TOPI JAAKOLA. Asistencia: Jakub Klepiš.

59:16
    Vladivostok dal gól! Admiral sa predsa len dočkal vyrovnania. Puk za Vehanena pretlačil pri power-play EVNED LISIN. Asistencia: Denis Osipov.

57:27
    Jaakola stratil puk s Lesnukhinom a domáci sa dostali do tutovky, keď bol Vehanen na kolenách. Táto šanca môže stáť Admiral minimálne bod.

56:27
    Sekáčová formácia drží puk ďaleko od Vehanena.

52:45
    Domáci už veľmi chcú vyrovnať a niekedy bezhlavo sa hrnú do útočného pásma, kde sa však vystavujú postaveniu mimo hry.

44:24
    Martin Thornberg dostal dve minúty za podrazenie.

43:42
    Záver v bránkovisku pred Vehanenom, ale dvojica útočníkou nepretlačila puk do brány. Dobre tam zapracoval O´Byrne.

V závere tretiny sa hralo v domácom obranom pásme, kde hostia si kontrolovali hru a tak po 40. min vyhravajú 2:1, keď sa strelecky presadili štvrtá formácia. V druhej tretine hráči tak často nezakončovali ako v prvej trietine. Aj v druhej časti v početnosti streľby sa darilo lepšie Levu, keď vyhral 8:7.

36:05
    Ďalší kto bude na trestnej lavoci je Tobi Jaakola a Lev hrá v trojici.

35:52
    Vzájomné vylúčenie po dve minutý dostali Jevgenij Grachev a Marc – Andre Gragnani.

34:32
    Štvrtá formácia Leva sa postarala o druhý gól svojho mužstva MICHAL ŘEPÍK využil dobré clonenie Vránu. Asistencie Michal Birner.

Diváci sa bavia hokejov vo Fetoov Arene momentálne poúkaju mexické vlny.

32:02
    Lev svoju presilovku hrá zle. Zakmer minútuje je vo svojom obranom pásme.

31:19
    Arťom Tarnavsky za necelých 32. min sedí na trestnej lavici na treťom dvojminutovom treste

28:10
    Lev sa veľmi brány prakticky už tri minúty v kuse o hráča menej na ľadovej ploche.

27:07
    Za sekanie dostal Jakub Klepiš dve minúty.

25:20
    Na dve minúty odchádza Martin Thornberg.

18:39
    Ondrej Němec dostáva v závere tretiny dve minúty.

12:08
    V hre štyroch na štyroch sa podarilo Levu vyrovnať. TOPI JAAKOLA využil odrazený puk od mantinelu a poslal ho za chrbát Lundstroma. Asistencia: Calle Riderwall.

11:52
    Sily na ľade sa vyrovnajú Nathan Oystrick je prvý Levom na trestnej lavici.

10:41
    Po druhý krát bude hrať Admiral v oslabení a opäť si pojde sadnúť Arťom Tarnavsky.

10:23
    Vladivostok dal gól! Aktivita Levu gól nepriniesla a zakonite prišiel trest VLADIMÍR PERVUSHIN otvára skóre. Asistencie Sergei Babbashev.

04:41
    Ako prvý dostal dve minúty Arťom Ternavsky.

Marek Antalík

Góly a asistencie: 11. Vladimír Pervushin (Sergei Babbashev), 60. Evned Lisin (Denis Osipov) – 13. Topi Jaakola (Calle Riderwall), 35. Michal Řepík (Michal Birner), 61. Topi Jaakola (Jakub Klepiš)

Admiral Vladivostok: Lundstrom (Ivannikov) – Osipov, Antropov, Porseland, Ternavsky, Poleščuk, Kostromitin, Zemchyonok – Lisin, Bergfors, Schutz, Lesnukhin, Bortnikov, Drugov – Pervushin, Barbashev, Kuznetsov – Sokolov, Grachev, Gynge.
    Lev Praha: Vehanen (Lukas) – O´Byrne, Ševc, Gragnani, Němec, Jaakola, Mikúš, Humphries, Oystrick -Novotný, Klepiš, Cingel – Zackrison, Sekáč, Thornberg – Azevedo, Kubalík, Ridderwall – Birner, Vrána, Řepík.

Rozhodca: Gashilov Viktor, Zacharov Anatolij – Pronskikh Evgeny, Maitake Alexei